Wpis z mikrobloga

Widzę, że chocholi taniec trwa. Piekła nie ma, tylko 33% zaszczepionych w sytuacji gdy nie ma żadnych problemów z podażą szczepionek. Teraz na tym wykresie jesteśmy prawie najniżej. A za chwilę dzięki nawet nie szurom, a typowej polskiej mentalności "a nie chcę mi się isć na wybory", "a nie chcę mi się iść na szczepienie" będziemy pewnie znowu w topce zgonów. I wtedy znowu będzie płacz o bilach gejcach, zamkniętych biznesach, maseczkach na świeżym powietrzu...
#koronawirus
z.....j - Widzę, że chocholi taniec trwa. Piekła nie ma, tylko 33% zaszczepionych w s...

źródło: comment_1624950219PZpMewhMoPD5nQSF2FJOdM.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
jeśli umrę przez to że się zaszczepiłem i antyszczepy miały rację to i tak będę zadowolony bo wolę śmierć niż życie na świecie w którym zostali tylko ludzie negujący naukę xD


@ZbychuKompaktor: ale ja mam w piździe na co ty umrzesz ziomek.
  • Odpowiedz
o których nic nie wiadomo


@Niedozdarcia2: Jak nic nie wiesz, to polecam poczytać analizy badań testowych. Wbrew rozpowszechnianym fejkom zakończyły się dawno (trzecia faza), były przeprowadzone na bardzo dużej próbie i można się z nimi zapoznać.
  • Odpowiedz
@za_niemca_bylo_lepiej: tak a WHO mówiło, razem z czołowym wirusologiem usa, że to na pewno nie jest wirus z laboratorium, na pewno! Zacznij odróżniać naukę od skorumpowanej nauki.

Mamy 60 badań z czołowych uczelni świata wskazujących jednoznacznie na pozytywne wyniki leku Invermectin w zapobieganiu i leczeniu covida i co? Cisza. Jakby im faktycznie zależało to media by trąbiły o tym leku który kosztuje 3 euro. Niektóre kraje juz wprowadziły z powodzeniem
  • Odpowiedz
@za_niemca_bylo_lepiej: To tylko jeden tylko w mojej pracy? Gdzie pracuje b. Mało osób. Żyłeś w jaskini przez ostatni rok bez dostępu do neta, że nie widziałeś ile nielogicznych sytuacji działo się wokòł?
Jeśli sie poszczepimy tymi dwoma dawkami i serio dadzą nam wrócić do życia to przyznam takim jak Ty racje. Jesli nic to nie da i dalej beda nas zamykac to wtedy Ty powinienes przeprosic za wprowadzanie
  • Odpowiedz
Czemu zatem ryzykować, wrzucając w żyłę cos co nie jest jeszcze przetestowane, kiedy jedyna odpowiedzialna osoba będziesz Ty?


@Niedozdarcia2: Jest przetestowane. Twoje "ryzyko" to 10 zgłoszonych zgonów w UE po przyjęciu 97mln dawek Moderny. ZGŁOSZONYCH, czyli o niezbadanym stopniu powiązania ze szczepieniem. 0,00001% niewyjaśnionych jeszcze śmierci, gdy śmiertelność covida na dzisiaj, po setkach milionów szczepień w krajach europejskich to wciąż sumarycznie ~1-3%. 5 rzędów różnicy.

Jeśli nie rozumiesz dlaczego ktokolwiek
  • Odpowiedz