Wpis z mikrobloga

@JANIEZOLTY: @Decode: No tak. Jedzcie normalnie. Osoby, które nie potrafią się odżywiać maja takie problemy. Jak dla mnie to takie osoby są jak zwierzęta. To nie jest żadna wiedza tajemna z ta kapustą.
Ja nie mam gazów od lat, mam nawyk jedzenia dwóch łyżek kapusty kiszonej codziennie.
W żadnej sytuacji towarzyskiej nie narażam się na brak komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crazykokos: Gazy pochodzą z dwóch głównych źródeł: pierwsze to powietrze połykane podczas spożywania posiłków czy podczas mówienia, a drugie - produkty fermentacji jelitowej, zachodzącej głównie w jelicie grubym. Jezeli nie masz gazów wcale, to sprawdz czy nie masz jeszcze jakichś super mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JANIEZOLTY: Dzizas. Wiem, ze gazy pochodzą z dwóch źródeł tylko kapusta wspomaga działanie układu pokarmowego i eliminuje wszelkie wzdęcia oraz gazy. Czego ty nie rozumiesz xD
Jeśli masz gazy to jesteś jak zwierze.
I żadne tłumaczenia skąd pochodzą gazy tego nie zmienią ani nie usprawiedliwią xD.
Ja nie mam od długiego czasu, stosuje ten sposób, który jest opisany w wielu źródłach i zszokuje cię ale nie mam super mocy.
Po prostu
@Decode: Nie mam gazów od lat, nie żyje jak zwierze.
Kapusta kiszona ma super właściwości, zakwas buraczany tez jak i inne kiszonki. Poza tym kurkuma, piperyna w pieprzu i wiele innych naturalnych składników- które regulują funkcjonowanie układu pokarmowego i nie tylko.
Można żyć zdrowo, bez żadnych dolegliwości- gazów, bekania bez żadnych lekow, bez żadnego espumisanu na wzdęcia, bez żadnych suplementów diety