Wpis z mikrobloga

#pes #fifa #fut

Pytanie: czy jest tu ktoś grający wcześniej w fife/futa przerzucił się na pesa i jest mu dobrze?

Przy okazji euro wróciłem do fify sobie popykać w futa ale już za bardzo wnerwiająca się okazała tym razem (zawsze denerwowała ale teraz jeszcze kontrolowałem „wkrętkę”), ściągnąłem pes 2021 lite na próbę, ogarnąłem sterowanie i uważam że gameplay jest bardziej sprawiedliwy, mniej przypadkowy i oskryptowany.

Pisze bo dziwie się, że mam problem ze znalezieniem rywala online skoro gra wydaje się serio grywalna i do tego darmowa (w wersji Lite)
  • 4
Pisze bo dziwie się, że mam problem ze znalezieniem rywala online skoro gra wydaje się serio grywalna i do tego darmowa


@PacoPicopiedra: No bo nie ma licencji, nie ma FUT, nie ma takiego marketingu jak EA i dlatego mało osób w to gra. No i generalnie tryby gry w PES są faktycznie dosyć nudne porównując do FIFY ale gameplay jak dla mnie o wiele ciekawszy
@czlapka: no ja jak zobaczyłem że to jest dokładnie to samo co fifa 20 i że tak samo się „wylewa” i nie mogę wygrać w jednym meczu po dobrej grze, żebym w następnym z przeciwnikiem z trudniejszym składem zrobił 4-2 mając 4 sytuacje bramkowe to już uznałem że nie wytrzymie mimo rzeczywiście lepszego ogarnięcia contentu poza samym gameplayem

a, no i gram teraz w to myClub i coś tam się dzieje
@PacoPicopiedra: pograłem z 3 miesiące w MyClub i w sumie to niby wieje nudą, ale z drugiej strony nie ma spiny, że musisz tryhardować kilkadziesiąt meczów w tygodniu, żeby mieć darmowe paczki. Bonusy dostaje się za samo logowanie do trybu. Na początku kilka zadań za które zbierasz sporą liczbę waluty i raz na tydzień przy codziennym logowaniu zgarniasz losowego zawodnika tygodnia. Często są eventy gdzie wpada jakaś legenda czy taki Messi