Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stulejman_Beznadziejny: pracowałem, nienormowany czas pracy 24/7, chyba ze weźmiesz urlop bezpłatny. Potrafili o 2-3 w nocy z łóżka wyciągać, bo się komuś auto zepsuło na autostradzie (Panek obsługuje zwykle wynajmy jak i z oc/ac). Było to parę lat temu i pewnie dużo się od tego czasu pozmieniało, a sytuacja różni się pomiędzy oddziałami. Jak coś to pisz na priv.
@Stulejman_Beznadziejny: kiedyś jeździłem w wypożyczalni aut dostawczych, w sumie spoko robota tylko nie oczekuj po niej kokosów, najwięcej chyba 1100 wyciągnąłem ale przez miesiąc zrobiłem ponad 20 kursów o różnej długości (od 10 do 600 km), najgorsze że robiłem przez agencję pracy która nie sprecyzowała jak wygląda zwrot pieniędzy za faktury za paliwo bo firma nie miała żadnej karty paliwowej i później musiałem się trochę z nimi przekopać o zwrot hajsu,
@Stulejman_Beznadziejny: Jeżdżę obecnie w największej konkurencji Panka w materii wynajmów i zależy czego oczekujesz od pracy. Warunki pracy z pewnością podobne, jeśli chcesz zarobić dobre pieniądze musisz się liczyć z dyspozycyjnością 24/7. Poza tym trzeba dobrze opanować siatkę połączeń zbiorkomem miast w granicach do 100km od Twojego „oddziału”, bo jazda na dwa auta w takich wielkich korporacjach to zbyt duże koszta