Wpis z mikrobloga

@Prezydent-Camacho: dowiedziec sie skad w dziecku taki pomysl, wyjasnic biologicznie jak to dziala, zadtanowic sie, czy dziecko nie ma jakis niezrealizowanych potrzeb i tak reaguje, czy ktos go nie „sprowokowal” do takich dzialan, dac mu jakis czas, na przemyslenie decyzji, bo u dzieciakow szybko sie to zmienia, porozmawiac o problemach osob trans i ewentualnych konsekwencjach pozniej. Jest milion opcji, ale niemoty, bo inaczej nazwac ich nie mozna, pisza posta na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WHlTE: sami ku*wa eksperci, a żaden radząc matce psychiatrę nie poświęcił 30 sekund na wygooglowanie informacji, że aby rozpocząć jakąkolwiek kurację hormonalną najpierw trzeba przejść testy psychologiczne i psychiatryczne. Ha tfu na was eksperci z piwnicy bez wiedzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@artekF: żeby dostać blokery u lekarza to rozmowa była i to z ekspertami od zdrowia psychicznego najpierw. No wybacz, że nikt o zdanie wykopków nie pyta.
  • Odpowiedz
@Prezydent-Camacho Jak twoim zdaniem powinni reagować w takiej sytuacji rodzice?

Nie wiem, ja robię tak, że jak coś mi jest to idę do lekarza, ale ja jestem głupi. A z tym, że przydałoby się parę centymetrów to można wywnioskować, że to chyba mamusia chce zmienić płeć dziecka bardziej niż samo dziecko.
  • Odpowiedz
@FlasH czyli nie wolno akceptować ludzi trans, bo widziałeś gdzieś jakiś filmik w internecie?

Ja widziałem kiedyś program dokumentalny o osobach trans i każdy tam mówił, że przed zmiana płci mieli rozmowy z psychologami, psychiatrami i nawet chirurdzy plastyczni przeprowadzali kilkugodzinne rozmowy z pacjentami na ten temat. Ale to było dawno, teraz jest więcej w internecie i nie trzeba już tego wszystkiego.
  • Odpowiedz
@Kundzia999: Tak, mozesz sobie rowniez od lekarza zalatwic koks na silownie, kwestia tego jak bardzo zdeterminowanhm sie jest, wiec przykro mi, ale dla mnie osobiscie to jest cieniutki argument, a co ja mam wybaczyc? Cale szczescie bym powiedzial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WHlTE: Matka chce, żeby jej dziecko było szczęśliwe w życiu, więc je wspiera. Ma wątpliwości, bo boi się, że 13 lat to za mało na taką decyzję więc zadaje pytania. Może robi to w złym miejscu, ale probuje się dowiedzieć czegoś więcej.


Jak twoim zdaniem powinni reagować w takiej sytuacji rodzice?

@Prezydent-Camacho: nie odwracaj kota ogonem baranie. Dziecko w takim wieku #!$%@? wie kim jest. Jest podatne na manipulacje i da mu się wmówić wszystko.
Do was lewaki nie dociera że ludzie nie mają problemu z tym że ktoś zmienia sobie płeć. Mają problem z tym że decydują o tym dzieci. Osoby których mózg i osobowość nie dojrzały do końca. Które mogą po prostu szukać akceptacji, a.te znajdą.w.srodowisku które podnieca się ich przemiana i utwierdza ich w tym kierunku. Albo mają rodziców.degili którzy szukają atencji lub chcą być
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MichalMusicManiac: czyli nie wolno akceptować ludzi trans, bo widziałeś gdzieś jakiś filmik w internecie?

@FlasH: dziecko nie jest w pełni ukształtowanym człowiekiem głąbie. Jest podatne na manipulacje.
Jak będzie dorosłe to może o sobie decydować i zmieniać płeć. Poraża mnie ewas brak wyobraźni. W imię politycznej poprawności takie dzbany jak ty skazują na cierpienie tysiące ludzi w dorosłym życiu gdy nagle się okaże że ta zmiana to był
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: a więc jak ma 13, czy 15 lat to co ma robić? Ma się ukrywać, nie przyznawać, czy po prostu popełnić samobójstwo?
Jeżeli 13latek chce zmienić płeć, to myślisz, że pójdzie do empiku i kupi sobie kit "zmiana płci dla nastolatków"?
  • Odpowiedz