Wpis z mikrobloga

@kompek: A może też płakać, że rodzice nie zrobili kuracji wcześniej i musiało przejść dojrzewanie nie czując się sobą. Takie przypadki też są. Dlatego właśnie nie jest to proste.
  • Odpowiedz
@WHlTE: Jak jest już na blokerach estrogenu to oznacza że na pewno są po kilku wizytach u lekarza, więc się nie zesrajcie, bo takie rzeczy stwierdzają lekarze po kilku latach wyczerpujących studiów medycznych a nie wasze widzimisię.
  • Odpowiedz
A po 18 roku życia co? Olać i niech sobie robi co chce, bo to już nie nasza odpowiedzialność? Przecież to taka postawa robi większą krzywdę dzieciom.


@CudMalina: widzę że ty z tych agresywnie postępowych.

  • Odpowiedz
  • 0
No to lepiej żebym miał stanowisko uga buga zakazać zmiany płci jak większość w tych komentarzach? XD


No nie xd może źle odebrałem Twój wpis
  • Odpowiedz
I możesz dziecko wszystko ale po 18 roku życia

Dlaczego po 18 roku życia?


@kuriozalny_prestydygitator: @CudMalina: Może i być po 20 roku życia ale w społeczeństwie i prawnie założyliśmy, że osoba jest dorosła po 18 roku życia i może brać odpowiedzialność za siebie( co jest też nieprawdą swoją drogą, ale jakiś termin trzeba było założyć). Lepiej tak niż pakować dziecku hormony bo 7 latek stwierdził, że jest transem,
  • Odpowiedz
@djtartini1: Aha, i na pewno na te samobójstwa nie ma wpływu publiczna nagonka na takie osoby, brak akceptacji ze strony rodziców, czy po prostu to że obiektywnie jest to cholernie trudna sytuacja?
Nie wiem skąd nagle piszesz o 7 latku, w poście jest mowa o 13 latku.
  • Odpowiedz
Aha, i na pewno na te samobójstwa nie ma wpływu publiczna nagonka na takie osoby, brak akceptacji ze strony rodziców, czy po prostu to że obiektywnie jest to cholernie trudna sytuacja?

Nie wiem skąd nagle piszesz o 7 latku, w poście jest mowa o 13 latku.


@CudMalina: Jasne, że ma i jest to chore (trzeba pamiętać o tym, że dzieci są okrutne, nie nie tylko w Polsce, to kwestie hormonalne,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie ogarniam że ludzie mogą byc tak głupi żeby lecieć za propaganda niszcząca zdrowie. Tak, #!$%@? hormony wbrew naturze, #!$%@? sobie organizm zamiast pójść na leczenie i zaakceptować sie takim jakim sie jest.

Jak se chce to niech sobie bierze hormony, ale po 18 czy 21 roku zycia jak juz będzie dorosły, ale żeby znał konsekwencje swoich czynów. Wywalone mam w to czy będzie miał zaropiałą dziurę czy pisiora z tluszczu, niech
  • Odpowiedz
Matka chce, żeby jej dziecko było szczęśliwe w życiu, więc je wspiera. Ma wątpliwości, bo boi się, że 13 lat to za mało na taką decyzję więc zadaje pytania. Może robi to w złym miejscu, ale probuje się dowiedzieć czegoś więcej.

Jak twoim zdaniem powinni reagować w takiej sytuacji rodzice?


@Prezydent-Camacho: jeśli to nie ironia to wspolczuje. Nie zrozumiales nic z wywodu tej "baby", wmawia dziecku ze jest dziewczynka, podaje
  • Odpowiedz