Wpis z mikrobloga

Nazywam się Kamila Baar, od 20 minut jestem właścicielką tego oto szklanego domu. Powoli zaczynam żałować zakupu, w nocy pizga w dzień parówa, 0 wentylacji i brak kanalizacji robią swoje. Zgadza się capi. Ehhhh..... Skłamałam.... nie kupiłam tego chlewu, wygrałam go w karty od ojca.

#heheszki #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #poznan
s.....j - Nazywam się Kamila Baar, od 20 minut jestem właścicielką tego oto szklanego...

źródło: comment_1624867227chC5OuhUcVj3wtsFGBXbnO.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebsossj: jak mi teraz ktoś powie, że Walaszek "durne bajki" wymyśla, to mam kontrargument - on po prostu wyprzedził swoje czasy.

Ciekawe co by powiedziała ta artystka po swoim występie jak by ją zapytał jakiś dzienikarzyna czy inspirowała się twórczością Walaszka?
  • Odpowiedz
@sebsossj: "oceniającym wzrokiem przechodniów" a jak mam się #!$%@? nie patrzeć jak ktoś się zamknął w szklanym pojemniku w środku miasta, w życiu czegoś takiego nie widziałem to się będę patrzył XD
  • Odpowiedz
@sebsossj: Jeśli kobieta wyjdzie z kuchni, to już nie może narzekać na interakcje z ludźmi? A może odmówić lodzika czy nie może? Bo gdyby nie chciała zrobić lodzika, to mogłaby zostać w kuchni.
  • Odpowiedz