Wpis z mikrobloga

Niczego nie usuwałem. Jakiś debil mod to zrobił.


@dolOfWK6KN: Nie ma sensu żebyś mu to tłumaczył, gościu nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jak byk jest napisane, że post został usunięty przez moderatora, a ten, że to ty usunąłeś. Tak samo zresztą wyglądają jego odpowiedzi do mnie.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: K---a, dorośli ludzie, którzy uważają się za dojrzałych freethinkerów, nieironicznie przeżywają czy 22 spoconych milionerów klęka w jakimś mało istotnym geście xD

Zamiast wyluzować i się cieszyć życiem, to się napinacie o takie bzdury i później musicie leczyć kompleksy na wykopie w swojej banieczce informacyjnej. Dajcie se siana.
  • Odpowiedz
K---a, dorośli ludzie, którzy uważają się za dojrzałych freethinkerów, nieironicznie przeżywają czy 22 spoconych milionerów klęka w jakimś mało istotnym geście xD


@Tywin_Lannister: No nie wiem, z tego co widzę to ty i @konsul543 to przeżywacie dużo bardziej. No i co mamy powiedzieć o debilach, którzy klękają przed gwałcicielami/mordercami/złodziejami itd. zamiast cieszyć się sportem i robić swoje?
  • Odpowiedz
znanienne, że absoultnie nierasistowskiemu autorowi postu się z tym kojarzą, skoro taguje #m----n i pisze o blm


@Jaca656565: Jak widać wszystkim murzyni kojarzą się z tym samym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A tag #m----n jest jak najbardziej na miejscu, w końcu sprawa dotyczy ruchu BLM.
  • Odpowiedz