Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko powiedzieć, że stworzyłem potwora który mi się podoba.
Dochodzimy do końcówki męczenia Tribana RC100. Zostało mi tylko włożyć koła i popracować nad estetyką. Może pomaluję go na biało, nie wiem.
Wymieniłem widelec i jeździ się super.
Podsumowując to włożyłem pewnie w niego aktualnie już z 2000 polskich złotych, jak nie 2500. (przestałem liczyć w pewnym momencie). Czy było warto? Na 100%, jaram się jak dzieciak i za takie pieniądze nie miałbym nigdzie lepszej frajdy.
Przed państwem moja ślicznotka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa #pimpmytriban #wykoptribanclub
derekperek122 - Chciałbym tylko powiedzieć, że stworzyłem potwora który mi się podoba...

źródło: comment_1624800707Fom4gk1yL1SqbXLRTzdnti.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@chosenon3: co wy macie do tych czerwonych opon. (°°

@kodi1911: pierwszym z planów jest przycięcie tego dzyndzla z rury sterowej, zostawiłem go bo chciałem zobaczyć czy pozycja git i ewentualnie coś doprecyzować. Trochę geometria mi się zmieniła po zmianie widelca. Potem koła, myślę o Mavic Aksium Elite. W kolejnym etapie jakaś korba, pewnie Tiagry 4700.
Na koniec zostawiam
  • Odpowiedz
@derekperek122: nie bierz kół mavica. Wiele serwisow nie chce ich serwisowac. Np. Dandy Horse ma nt. wpis na swoim blogu. Lepiej w podobnej cenie customowe koła na piastach dt swiss
https://shop.dandyhorse.cc/mavic

Co do zintegrowanej kierownicy to przerobilem ten temat - pękła mi po niecalym roku uzywania (byla z aliexpress od sprzedawcy aeronova). Mialem tez oryginalną carbonowa kierownice Deda Superzero. Tez pękła po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@SpinOff: wtedy to nie będzie to Triban. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@kodi1911: a masz coś konkretnego na myśli przy kołach do 1100 złotych? Przyznam szczerze, że moje rozpoznanie kończy się na "o, ale fajne, bierę" i żeby pasowało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli ta kierownica to trochę strach. :\
  • Odpowiedz
@derekperek122 jesteś moją inspiracją, zrobiłem na tribanku 500km i już mam w koszyku do potwierdzenia całego nowego clarisa r2000 no i klamkomanetki z ali sensaha, póki co okolice 1000zl a później czas na koła będzie
  • Odpowiedz