Wpis z mikrobloga

Cześć mirki.
Ostatnio od telefonu odkleił mi się ekran i na dodatek w szczeline wpadła mi karta uszkadzając elektronike co sprawiło, że nie niektóre miejsca na ekranie nie były taktylne. Udałem się do serwisu i wymieniono mi ekran na nowy + gorilla glass(to dostałem w gratisie).
Okazało się, że po bokach i na dole nadal są małe szczeliny(telefon jest minimalnie krzywy). No więc zwróciłem na to uwagę i kazano mi przyjść za jakiś czas. Tydzień pózniej odebrałem telefon już z prawidłowo przyklejonym ekranem, ale bez gorilla glass, a zamiast tego jakąś folią ochronną z czerwonym dzyndzle u góry, umożliwiającym szybkie ściągnięcie folii.

Niestety widzę, że coś nie tak jest z kolorami. Wykopowy błękit jest jaśniejszy, a i inne kolory są jaskrawe. Poza tym widzę kolory których nie powinno być. Na przykład gośc na zdjęciu(pic rel) ma na czole róż jak i na całej prawej stronie twarzy i lekki pasek po lewej.
Trochę to przypomina zmianę ustawień grafiki na windowsie xp z 32 bit na 16 bitów. Może nie aż tak drastycznie ale jednak.

Macie może pomysł co się odjaniepawliło?
#android
Pobierz Phyrexia2 - Cześć mirki.
Ostatnio od telefonu odkleił mi się ekran i na dodatek w sz...
źródło: comment_1624769663Avgmf7BeNlwRd69X9Ampb7.jpg
  • 5