Wpis z mikrobloga

@karolzzr: #!$%@? to z ciebie i do tego tepa co nie rozumie podstawowej fizyki i nie wie ze reka z tym kawalkiem tektory to pare kilogramow przyspieszane do kilkudziesieciu kilometrow na godzine w czasie jakis 50ms czyli naprawde potezne #!$%@? ktureta babka napewno odczuje w postaci zlamania,nadwyrezenia stawow lub miesniczy kponkretnego siniaka.
@Eliade: ostatnio przeglądałem sobie te kraksy z różnych wyścigów, nie wiem czy to moja super inteligencja czy ludzie są debilami, ale #!$%@?. Dlaczego nikt tego nie zabezpiecza? Od wielu lat działa ten sam czynnik, człowiek, na #!$%@? oni tam stoją? Przecież ktoś powinien zabezpieczyć teren trasy, jakieś taśmy itp bo ludzie to denile
@Eliade: i to nie jest jakas nieuwaga. wiadomo ze kamera jedzie zaraz przed rowerami. to po prostu była jedyna szansa zeby pokazac ten znak. i w dupie miala co sie stanie. powinna byc odpowiedzialna za cale szkody. kazdy pierdzielony bandaz, wszystko z jej kieszeni ewentualnie jej ubezpieczenia chociaz jakie ubezpieczenie by to wyplacilo xD
@Eliade: wiedziala ze rowery jada, slyszala, nie da sie tego niezauważyć. po to własnie wyszła z tym znakiem bo nadjeżdzali i tylko wtedy była szansa na pokazanie w tv. HA tfu czekam na kare finansową, lincz i moze nawet pozbawienia wolnosci