Wpis z mikrobloga

Mercedes dominuje => samochód sam wygrywa wszystko, to żadna zasługa Lewisa. Redbull dominuje => talent Maxa wygrywa, bo Merc „lekko odstaje” XDD


@singortone: Lewis pokazywał w wielu wyścigach ze robi różnicę, chociażby Turcja w poprzednim sezonie. Bottas w tym roku z tym samochodem wygląda jeszcze gorzej, natomiast Lewis ma 7 tytułów i spodziewałem się po nim więcej. Trzeba sobie powiedzieć ze W12 w Francji miało dobre tempo, uwazam zwyczajnie ze z
@Gentleman_Adrian: Rozumiem twój punkt, ale jednak uważam ze różnica między bolidami może być większa niż ludzie uważają na korzyść Redbulla, bo to nie tak ze Lewis to amator a Max to jakiś mesjasz F1. No i dziękuje za kulturalną odpowiedź, nie często takie dostaje od fanów Maxa ;) mam nadzieje ze jutro będzie niezłe show
@su1ik: Teraz jak chcesz to napisz to samo tylko grzeczniej, nie ujmuje mu dobrej roboty w poszczególnych wyścigach o czym wspomniałem powyżej. Natomiast jeden, dwa dobre wyścigi nie wystarczą do obrony tytułu z tym co obecnie dysponuje. To o czym my tutaj piszemy weryfikuje tempo rzeczywiste tych pojazdów, Mercedes nie odstaje w takim stopniu jak rbr rok temu. Pojazdy z nisko zawieszoną tylną osią nie radzą sobie tak dobrze jak w
Wydaje mi się że w tym roku RB wygra z mercami i max będzie miał majstra, ale będzie to jednorazową akcją bo mercedes chyba odpuścił tj. zmniejszył nakład na ten sezon na rzecz nowego bolidu w 2022