Wpis z mikrobloga

W jakiej grze / serii gier macie najwięcej godzin? Ja chyba w #anno, z 3k luzem wbite xD Odkąd w wieku ~12 lat odkryłem 1701, to każdą odsłonę ogrywałem namiętnie bez przerwy xD Do tej pory lubię sobie #!$%@?ć sesyjkę 12 godzin w 1404 albo 1800 xD Jak u was?

#gry
  • 73
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: w path of exile mam cos ponad 3000h a wcale sie jakos nie przykladalem.

W diablo 2 natomiast maniaczylem kilka lat. Praktycznie cale gimnazjum siedzialem przed ta gra. Sam fakt ze wbilem 99lvl na singlu bez uzywania komendy na p8 o czyms swiadczy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Przegrywek123: weź mi nawet nie mów. Już nie instaluje żadnego Anno czy cities skylines bo to zabija czas bardzo. Ale najwięcej pewnie w Zeusa #!$%@?łem. Polecam wszystko z tej serii
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: te, w ktorych nie mam licznika,sie ciesze ze nie mam, bo jak bym pomyslal ze w tym czasie idzie sie nauczyc kolejnej profesji czy zarobic na nowe auto to by mnie trafialo za kazdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te co mam z licznikami to jakies biedne ilosci, od tygodnia do 4 miesiecy etatowo liczac, zalezy od gry ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz