Wpis z mikrobloga

Obejrzałem najnowszy wywiad z Lexy.
Laska jest tak self-centered, że szok. Kumpluje się z nią Ula, Paweł, Błońsky, Kostera, Sukanek, Cleo, Donatan, Wersow ma o niej super zdanie, KubaOxo no masa masa ludzi.
A ona pierdzieli, ze jest sama i ma dwoch znajomych, ze Sukanek sie z nia nie przyjazni. No sorry, ale skoro Justyna jej tyle pomagala a Lexy nawet nie raczyla do niej sama z siebie napisac, to co sie dziwi?
Ona kompletnie nie potrafi tworzyc relacji z ludzmi i jest turbo nudna.
Blagam niech jej „fejm” sie skonczy.
Tak samo z Dubielem, moze on ja zle potraktowal, ale patrzac na to jak ona traktuje innych, to dobrze ze z nia zerwal.
#marcindubiel #lexychaplin #wersow #friz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jujuoo: Wersow ma o niej super zdanie bo jest lubiana a przynajmniej była wtedy kiedy Wersow chciała z Nią wywiad. Kacper spędza praktycznie 24 h na dobre z Kosterą. Ula i Paweł są w jednym domu z Dubielem. Co do reszty to nwm, niektórzy mają znajomych, "przyjaciół" a nadal czują się samotni. Zazwyczaj doceniamy to wtedy kiedy to stracimy.
  • Odpowiedz
@DarkWina: Kacper non stop widzi sie z Lexy i Julia, Ula trenuje z Lexy w dalszym ciagu, Janek jest jej asystentem i z nia nagrywa, a Wersow zapraszala ja do domu ekipy, siec nie p-----l
  • Odpowiedz
@jujuoo: znaczy ja np nie rozumiem jak to u niej zawsze sie dzieje ze “kontakt jej sie urwal”. ok, rozumiem ze mozna miec gorszy czas, mniej rozmawiac itd z pezyjacielem, ale zeby kontakt ci sie z nim URWAL z niewiadomego powodu xd i to nie pierwszy raz tak mowj, caly czas sobie wymienia tych znajomych
  • Odpowiedz
@jujuoo: Nie widzą się non stop, zresztą spokojnie typie bo za bardzo się wczuwasz xd Skad możesz wiedziec jak wyglądają jej relacje? Można mieć znajomych a nawet przyjaciół i czuć się samotnym.
  • Odpowiedz
@jujuoo: Lexy kompletnie nie ma żadnych ambicji, ani celów. Otworzyła sklep, bo przecież każdy tak teraz robi, a poza tym to nic. Co ta dziewczyna przekazuje wartościowego, że tyle ludzi ją śledzi? Słownictwo też ma ubogie - „bitch” traktuje jako przecinek.
  • Odpowiedz