Wpis z mikrobloga

@KalashnikovMirasnikov: Ale przecież on jest bezstronny. Przecież jak Dziambor przyjdzie to on atakuje, jak przyjdzie ktoś z Lewicy to on atakuje. No ale, jak sam Profesor, minister, filantrop, dobry człowiek i przystojny mężczyzna Przemysław Czarnek, to jakoś tak mu ciężko, bo nic nie wie. Grzechy takiego SLD to 20 lat wstecz pamięta, grzechy Borysa Budki wszystkie, ale Profesor to jest mondry, Profesor jest odpowiedzią na LGBT.
  • Odpowiedz
@ylacTendoman554: Nie wiem może jest jego jakimś przyjacielem, choć wątpię w to. Widać jak Mazurek się męczy rozmawiając z tym człowiekiem. Ja np przez to, że Mazurek daje Czarnkowi mówić wiem, że ten człowiek jest pomylony.
Co do pamiętania grzechów to chyba bardzo dobrze, że to wytyka.
Ps. W następnych wyborach będę głosował na Kotłownie, konfe lub PSL. (Gdyby mi ktoś chciał zarzucić, że jestem pisowcem)
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: Ja w ogóle nie jestem nikim żadnym, dlatego lubiłem Mazurka, ale z tym lizaniem dupy Profesora, to już przesadził. Przez tyle lat walił w to ministerstwo edukacji, ile razy tak było, że płakał prawie, a teraz jest Czarnek, Mazurek nie wie co on robi, nie wie kto to jest, ale się nie wypowiada bo trzeba mieć dobre układy.
  • Odpowiedz