Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odnośnie ostatniej gównoburzy dot. #tatuaze
Osoby posiadające tatuaże walczą zaciekle, że jak u licha można się przypierzać do tatuażów?? To prawda, że jest moda na to i myślę, że nie chodzi tu o to, że ktoś spotkany na ulicy ma jakieś tatuaże. Oprócz kilku krzykaczy większość osób podchodzi do tego zdroworozsądkowo i opinia zwykle zależy od tego jak te tatuaże wyglądają.

Sama frustracja pochodzi z sytuacji, gdy ktoś musi się mierzyć z poznawaniem dziewczyn. Wtedy bardziej się na to zwraca uwagę. Osobiście szukając kogoś na #tinder #badoo to w 95% nie ma co liczyć, że ktoś będzie bez tatuaży, pozostałe osoby raczej marzą o tatuażu. A czemu jednak sporo osób wspomina o dziewczynie bez tatuażu? Bo zazwyczaj te tatuaże wyglądają jak zrobione za pierwszą wypłatę z wakacyjnej pracy po osiemnastce.
Łatwiej też wśród takich osób o problemy psychiczne (co zupełnie nie znaczy, że każdy kto ma tatuaże ma z głową). Podejrzewam, że tylko osoby w takiej sytuacji mnie zrozumieją, ale polecam bez spiny popatrzeć również z tej perspektywy.

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d5e4574dac4f000b201c45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Odnośnie ostatniej gównoburzy dot. ...

źródło: comment_1624643284XNR7anRo4ZdVBWBvyI3571.jpg

Pobierz
  • 12
Bo zazwyczaj te tatuaże wyglądają jak zrobione za pierwszą wypłatę z wakacyjnej pracy po osiemnastce.


@AnonimoweMirkoWyznania: Genialne! :D
Sam nie jestem fanem tatuaży, moja poprzednia pani miała 3 sztuki, ale nieduże, nie przeszkadzało mi to, ale jakby to były takie "za pierwszą wypłatę" albo zwyczajnie coś typu cała łapa/noga porobiona - to raczej nie. To jest podobnie jak z fajkami - płacisz za to, żeby się zniszczyć/oszpecić. Oczywiście nie w każdym
Wg psychologów tatuaże robią w wiekszosci wypadków osoby, które chcą zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej. Pomijając już taki drobny szkopół, że są one kancerogenne, co jest udowodnione naukowo, gdyż tusz przenika do krwioobiegu na przestrzeni lat. No i jak wiadomo raczej są już na całe życie xD
Ps. Dlaczego 80% pracowników żabki poniżej 30rż ma tatuaż? To taka dygresja.
Wg mnie można inaczej zwracać uwage na siebie niż w ten chory
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka i nie każdy robi sobie tatuaże bo taka jest moda. Ja marzyłem o tatuażach od dzieciństwa i teraz to marzenie realizuję.
Tatuaże u dziewczyn według mnie dodają atrakcyjności.