Wpis z mikrobloga

bądź nudny i dziw się, że komuś się nie chce z Tobą pisać.

@BurzaGrzybStrusJaja: no tak, bo błyskotliwe teksty z kim wolałabyś walczyć typu z kim wolałabyś walczyć czy z kaczką wielkości konia czy 100 końmi wielkości kaczki są lepsze.

Nie dosc, ze bez zadnej bajery napisales to robisz z tej rozmowy przesluchanie xD

@pi73r: Już po pierwszej wiadomości wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Dałem jej jednak szansę,
@hyperlink:
Ja tam jestem w zwiazku od paru lat, a rynek akurat byl i jest swietny, ale dla normalnych facetow, a nie dla przegrywow/nudziarzy/komplemenciarzy/simpow.
Jesli dla Ciebie normalna gadka z polotem to pajacowanie i musisz wybierac miedzy debilnymi pytaniami jakie przytoczyles, albo byciem nudnym jak zaprezentowales to sobie w ogole daruj kontakty miedzyludzkie xD
Najlepiej jest napisać coś co w danym momencie Cię rozbawiło


@BurzaGrzybStrusJaja: Zazwyczaj tak robię. Próbuję nawiązać do czegoś specyficznego na zdjęciu, ewntualnie do elementu opisu. Tutaj raptem jedno foto i to wszystko.

wymyślić jeden tekst do otwierania typu: "może kawka" nawet byłoby lepsze

Na takie faktycznie może by zadziałało, inne by zlały. Nie ma uniwersalnego środka działającego na wszystkie.

Jesli dla Ciebie normalna gadka z polotem to pajacowanie i musisz wybierac
@hyperlink:
No to bylo do niej nie pisac i tyle. Bo ten wstep to zalatywal cipka.
Sam jak nabilo te xxx par to przed pisaniem sobie filtrowalem jeszcze do ktorych jest jakikolwiek sens pisac.
Jakies zdjecie, punkt odniesienia, opis. Jak nie ma opisu to znaczy, ze nawet na zadne wyjscie panna chetna nie bedzie, a tindera ma tylko dla contentu.
@pi73r: I sam nie pisałem do wszystkich, tylko przebranych. Ot, trafiłem na beznadziejny przypadek. Z jedną pisało się lepiej gorzej, z wieloma złapało się wspólny vibe. Nie każdy jest dla każdego i tyle. A w sumie z każdą początek otwarcia miałem inny, a potem już leciało przeważnie za każdym razem w inną stronę.