Wpis z mikrobloga

myslalem o #bayon od #hyundai ale mild hybrid wystartuje w grudniu. 1.0 z automatem i z opcjami wychodzi ponad 105k pln a to nie jest hybryda. Hybryda w DE wyceniona jest 1:1 na nasze na 117k, czyli w PL bedzie z opcjami za jakies 120k pln. Hyundai i30 FL 1.5 mild hybrid w najwyzszej opcji wyposazeniowej, hatchback*, z pakietem leather wychodzi 119500. Mysle czy by nie wziac. Co jest jego konkurencja w tej klasie C w tych pieniazkach? Np w bayonie nie ma wielu rzeczy, np. wentylowanych foteli, dwustrefowej klimy a tu jest. Chyba elektrycznie otwieranego bagaznika nie posiada i kamery 360, a tak to widze ze jest mega doposazony. Doradzicie cos? #motoryzacja #samochody
  • 10
  • Odpowiedz
@Thexil: HUD jest przereklamowany jak większość bajerów w nowych autach.
Wentylowane, grzane fotele i grzana kierownica to jest sztos i kupując nowe auto byłoby to dla mnie must have. Ogólnie i30 jest całkiem przyjemny i dobrze się tym jeździ, nowy tuscon tez jest fajny. Bayon mi się nie podoba, ale to subiektywna opinia :)
Jezdze też i30 1.0 z automatem i broń boże to kupować za swoje pieniądze, pali dużo i
  • Odpowiedz
@Thexil: Moim zdaniem mild hybrid nie ma za wiele wspólnego z hybrydą. Jedyne co to delikatnie wspiera Cię silnik elektryczny i ewentualnie masz cichy rozruch i trybie żeglowania zgasi silnik, jak dla mnie gówno warte marketingowo podciągnięte na siłe pod hybryde. Jak hybryda to plug in. No i jak miałbym dać 120k za hultaja to wolałbym sobie wziąć jakąś biedniej wyposażoną ale A klase za 140k bo komfort prowadzenie czy nawet
  • Odpowiedz
Jak najbardziej. No i mi osobiście podoba się też nowy Focus, zerknąłbym na twoim miejscu również


@Trusky92: @Thexil: od Focusa z daleka, przynajmniej do dużego liftu (jakoś w przyszłym roku). Aktualnie to jest kompletny śmieć jakościowy.

HUD jest przereklamowany jak większość bajerów w nowych autach.


@ToJaTwojMorderca: ...do momentu jak chwilę z nimi pojeździsz. HUD to jest fajna sprawa.
  • Odpowiedz
bo komfort prowadzenie czy nawet bezpieczeństwo jest nieporównywalne a te systemy w hultaju za które bulisz i tak działają tak że bardziej wkurzają niż pomagają


@sianki: no nie powiedziałbym, A klasa to bardzo kiepski samochód, poza najbogatszymi wersjami. A systemy w Koreańcach działają znakomicie.

@ToJaTwojMorderca: też mi się przez ręce przewinęło trochę aut, chociaż na pewno nie tyle co Tobie. I jak dla mnie HUD uprzyjemnia życie. Podobnie jak (w
  • Odpowiedz
@bidzej: panorama jest super gazdzegem, klapa jest baaardzo użyteczna funkcja a HUD dla mnie jest zbędny, zupełnie jak zegarek na ręce. Niby go noszę bo fajnie wyglada a i tak sprawdzam godzinę na telefonie, taki odruch.
+1 za opinie o Mercedesie. Te samochody to się zaczynają od Eklasy w gore
  • Odpowiedz