Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 374
Szpakowski to jest dno dna! Niech mi ktoś wytłumaczy jak w meczu Polaków komentator, który widział w swojej karierze pewnie dziesiątki szalonych meczów może powiedzieć przy bramce na 0-2 w 59' że jest już po meczu? A za pół roku ten sam stary dziad będzie wspominał pamietny finał Ligi Mistrzów z 99 albo ten z 05. Strasznie mnie tym zdenerwował wczoraj.
#mecz #reprezentacja #euro2020 #szpakowskinaemeryture
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GianlorenzoB: on od początku z 3 razy powiedział że "i tak nam remis nic nie da". Proponuję położyć piłkę i pójść na fajkę w takim razie, ja j---e. Da nam chociażby dobry mecz, lepszą twarz po, szansę na wygraną. Jakby liczył się tylko wynik to bym po meczach sprawdzała tylko kto przechodzi dalej, nawet nie wynik bo po co sprawdzać kto bramki i jak strzelił, skoro "i tak nam to
  • Odpowiedz
On jest do w-------a jako komentator, w przeciągu 10 minut wspomniał z 4-5 razy, że będzie nam ciężko, że już możemy nie odrobić, stary z demencją, nie wie o czym mówi.
  • Odpowiedz
@GianlorenzoB: kolejne pokolenia piłkarzy skutecznie wybiły mu z głowy optymizm i odarły ze złudzeń. Całkowicie w tym go rozumiem. Ostatecznie miał przecież rację - i tak p--------i.

Co nie zmienia faktu że Dariusz a także Juskowiak do w-------a. Okropny duet.
  • Odpowiedz
@Goronco: Nie mieli szansy strzelić trzeciego gola po strzeleniu już dwóch? Na jakiej podstawie tak sądzisz?

No rozumiem, że miał rację


Znaczy według ciebie jest jasnowidzem? Co z tego że miał skoro wtedy tego nie wiedział a czas pokazał że była szansa?
  • Odpowiedz