via Wykop Mobilny (Android)
  • 375
Szpakowski to jest dno dna! Niech mi ktoś wytłumaczy jak w meczu Polaków komentator, który widział w swojej karierze pewnie dziesiątki szalonych meczów może powiedzieć przy bramce na 0-2 w 59' że jest już po meczu? A za pół roku ten sam stary dziad będzie wspominał pamietny finał Ligi Mistrzów z 99 albo ten z 05. Strasznie mnie tym zdenerwował wczoraj.
#mecz #reprezentacja #euro2020 #szpakowskinaemeryture
  • 32
@GianlorenzoB: O tym samym pomyślałam. Komentator nie powinien bawić się w jasnowidza i zabierać nadzieje. Niejednokrotnie wyniki zmieniały się w ostatnich minutach, to nic nowego.
@GianlorenzoB: @arinkao: @frex: w Radiu Jedynce Janisz i Jastrzębski nawet po drugim golu mówili, że "musimy zebrać 3 gole, ale nie jest to nierealne, mamy bardzo dużo czasu i mamy szansę". W ostatnich minutach tak samo, dawali nadzieję aż do trzeciego gola Szwedów, kiedy już było wiadomo, że sprawa jest przesądzona.
@Bielecki: Pliss, mecz komentowany w radiu a mecz komentowany w tv to dwa różne światy. Kto nie słuchał ten nie wie.
Ja pamiętam bardzo dobrych komentatorów, po prostu widziałam te mecze z radia jakbym tam była, mega.
Teraz nie dość że kamerzyści na euro to dno to jeszcze komentatorzy dają dupy.
  • 1
@arinkao: wczoraj udało mi się puścić obraz z TVP na wppilot i dźwięk z Jedynki przez Internet. Idealnie mi się zsynchronizowaly, a to rzadkość. Przyjemność z oglądania meczu kilka razy większa, mimo końcowego wyniku.