Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rad-X: drożej wyjdzie, tutaj wszystko już jest, a do RPI i tak trzeba jeszcze ssd i kieszeń, albo dobrą kartę, ale na karcie chodzi jak gówno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fat_Mo: chyba tak, bo starzy już się przyzwyczaili do interfejsu, widzę że ma wsparcie do 2025 więc powinno hulać.

A drukarka jeszcze na LPT jest xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fervi: ten komputer pracuje kilkanaście max kilkadziesiąt godzin w roku xD Najtańsze RPI z jakimś sensownym zasilaczem obudwą itd to ze 400 zł xD
ten komputer pracuje kilkanaście max kilkadziesiąt godzin w roku xD Najtańsze RPI z jakimś sensownym zasilaczem obudwą itd to ze 400 zł xD


@geuze: thinkcentre m600. Mogę ci nawet odstąpić jeden za 150 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: jako serwer druku generalnie tak, ale przeglądarka na tym chodzi gorzej niż na tym E6400 xD A za ofertę podziękuję, kupię ssd za 90zł i będzie działać jeszcze 5 lat xD
jako serwer druku generalnie tak, ale przeglądarka na tym chodzi gorzej niż na tym E6400 xD


@geuze: Albo mam dziury w pamięci albo #!$%@?łem pc'ty. Z tego co pamiętam to calkiem nieźle działało. Obecnie kodi na tym trzymam.
thinkcentre m600


@Kryspin013: Chyba tylko trzymasz :) ten celeron chyba ma mniejsze kopyto niż androidowa przystawka do tv od xiaomi. Jak ostatnio patrzyłem to żeby kodi odtworzyło 4k HDR10 to potrzeba konkretnej i7 na pokładzie.
Jak ostatnio patrzyłem to żeby kodi odtworzyło 4k HDR10 to potrzeba konkretnej i7 na pokładzie.


@TheHamlet: o 4K HDR nawet nie myślałem. Zwykły FHD odtwarzałem. Przy 4K na pewno by się zesrał i to bez HDR ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Chyba tylko trzymasz :)


@TheHamlet: Robią mi za serwerki do dockera i jeden jako kodi :P