Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Bojacek:

zauważ że na tych "prawach człowieka" jest robiona polityka wielu klubów politycznych w różnych krajach.


To nie ma nic do rzeczy. Polityka to rządzenie państwem lub próba zdobycia mandatu do tego rządzenia, więc siła rzeczy jest obecna wszędzie i idąc tym tokiem rozumowania, nic nie jest apolityczne, nawet poruszanie się po niemieckiej autostradzie, bo sposób w jaki można to robić został ustalony przez polityków.
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: ok poniekąd się zgadzam. Tylko jak jakiś burmistrz Miasta , samorządowiec spod jakiegoś ugrupowania politycznego nagle zamierza sobie oświetlić stadion w jakiś barwach to chyba nie jest w porządku. Jakby w Polsce na narodowym czarnek chciał matkę boska wyświetlić to by Ci przeszkadzało i tak samo mi. Tylko o to mi chodzi. Zostawmy jakąś politykę i mimo że nasze poglądy mogą być dla nas właściwe to nie narzucajmy na
  • Odpowiedz
@Bojacek: chłopie o czym ty... żyjesz w kraju, w którym księża palą książki o harry potterze a dla pisowcow wrogiem byl teletubiś Tinky Winky, a chcesz pouczac niemcow czy moga se podswietlic stadion czy nie...
  • Odpowiedz
@slapdash: a właśnie chłopcze się mylisz, UEFA tego dnia ma "wynajęty" stadion i to ona decyduje A Niemcy niech już lepiej nie pouczają i nie wychowują, najpierw niech naucza się co nieco historii :)
  • Odpowiedz
@Bojacek: nie zesraj sie - nie napisalem czy im wolno czy nie, tylko, ze chcesz ich pouczac, tsk jakbys mial do tego jakiekolwiek prawo. I nie probuj usprawiedliwać dzisiejszej glupoty polskiego prawactwa zbrodniami niemcow sprzed 80 lat bo zaczyna tu smierdziec kryśką pawłowicz.
  • Odpowiedz
@slapdash: co ty pierdo** chłopie, na siłę piszesz takie wypociny? Czy dla plusików?

nie zesraj sie - nie napisalem czy im wolno czy nie, tylko, ze chcesz
mnie ** pouczac, tsk jakbys mial do tego jakiekolwiek prawo

No właśnie, zmykaj smyku już spać jutro do roboty!
  • Odpowiedz