Wpis z mikrobloga

cześć #goodie kupiłem sobie rower z decathlonu i to nie byle jaki bo #triban 520 rc ( ͡° ͜ʖ ͡°) korzystając z waszego cashbacku, specjalnie założyłem konto, zrobiłem wszystko poprawnie, rowerek mimo ze musiałem czekać to opłacony, odebrany i od 2 miesięcy na nim bije kilometry niczym Rafał Majka

transakcja normalnie sama wskoczyła, wiec nie miałem obaw ze zrobiłem cos źle, oczywiście była jeszcze kwestia tego czy decathlon fizycznie sprzeda mi ten rower i transakcja doszła do skutku, ale udało się, wiec cashback się należy

ale nie, oczywiście 200 zł to już dla was za dużo żeby przeszło koło nosa i je zagarnęliście,
wszystko poszło dobrze bo jakoś 10 zł za pierwszy zakup z goodie mi normalnie przyznaliście a nic innego nie kupowałem, ktoś po prostu "ręcznie" to anulował bo za duży zwrot. Nie ładnie tak robić, i tak już macie opinie złodziei, ale ja was od nich nie wyzywam ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu oddajcie co mi się należy i się zegnamy. Wołam też decathlon żeby, wiedzieli z kim współpracują.

#decathlon #rower #cashback
@Goodie_pl
@DecathlonPolska
valko77 - cześć #goodie kupiłem sobie rower z decathlonu i to nie byle jaki bo #triba...

źródło: comment_1624453325Qq3z4ZkMfzB6yzv6AGW9g0.jpg

Pobierz
  • 15
@valko77: Nie bronię tu goodie, ale zazwyczaj to w #!$%@? leci sklep. Goodie korzysta ze zwykłych linków affilacyjnych. Dostają prowizję za zakup i się nim dzielą. Często różne sklepy chcąc ominąć konieczność wypłacania prowizji potrafią anulować zamówienie i stworzyć nowe identyczne. Dla klienta to bez różnicy, ale dla sklepu już nie ;).

Oczywiście czasem to się dzieje przez przypadek albo przez inne procedury i słabe integracje. Np. wiele sklepów w momencie
@zGdyniMlodyG: Nie korzystam masowo z cashbacków więc nie wiem, ale od ponad 20 lat siedzę w systemach affilacyjnych i widziałem chyba wszystkie wałki jakie sklepy lubią sobie robić.

Dobrze prowadzony cashback taki jak goodie to drukarka pieniędzy. Nie uwierzę w celowe działanie bo to się po prostu nie opyla. Oni sami mają z 50% twojego cashbacku, więc jeśli masz dostać 200 zł to oni mają 100 zł z tego dla siebie.