Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiesTaktyczny: Szwecja to ma przegięcie w drugą stronę, więc może nie ma co się tak na nią specjalnie oglądać ;) można np tam uśpić psa na życzenie i całkiem często z takiej opcji się korzysta. Tzn uważają że lepiej psa uśpić niż ma się męczyć zmianą właścicela, czy ciężką chorobą typu lekka alergia pokarmowa. Z tym drugim był głośny przypadek, gdy polska hodowczyni robiła wszystko co mogła by odzyskać swojego
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Tacy ludzie nie powinni mieć zwierząt i dzieci tak samo. Jeśli ma się zwierzę to chyba logiczne, że człowiek chcę dla niego dobrze :/
Szczerze? Moja kotka też po jakimś czasie zaczęła robić po kątach, gdy kupiłam jej drugą kuwetę to MAGICZNIE problem zniknął. Eh...
  • Odpowiedz
@mikaliq: dlatego podałam przykład eutanazji ze względu na kontuzję ;)
Nie sądzę, że należy ich piętnować za oddanie psa, ale mnóstwo osób podejmuje pochopnie i bez przemyślenia decyzję o posiadaniu psa - zwłaszcza adopcji i to już jest słabe.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: protip: jeśli akurat czekasz na kuriera, to w Biedrze są takie czarne puszki, bodajże Kitty Premium. Nie jest to najwyższa półka, ale w sytuacjach kryzysowych lepsza alternatywa niż Whiskas, no i pewnie tańsza.
  • Odpowiedz