Wpis z mikrobloga

bledem okazuje ze nie robienie studiow z matfiz typu infa itp. tylko gowno kierunki psychologia czy teologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DrumBass: Nie tyle błędem, co na takie studia powinni iść ludzie, których to interesuje, a nie tacy, którzy naiwnie wierzą, że będą drugim Indianą Jonesem po archeo. Mi rok archeo pozwolił na dwie rzeczy:
1 rzucenie w #!$%@? tego, bo użeranie się z profesorami nie
  • Odpowiedz
@DIO_: nie wiem #!$%@? ja jak sie interesowalem psychoogią to książki czytalem a nie polazlem na studia, wybralem scisłe nauki i mam fajną robote teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37: Potencjał uczelni marnuje się tym, że program nauczania układa się pod kątem nauczycieli, a nie studentów i potem są jakieś gówno przedmioty, typu "analiza z dupy" bo profesor XY musi wyrobić godzin a na niczym przydatnym się nie zna. A ty studencie próbuj to zaliczyć, bo trudność zaliczenia jest równie wysoka co mniemanie profesora o sobie.
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Wadowic_37: poprawiam jeden wykład na studiach i właśnie wczoraj się dowiedziałem, że typ sobie wymyślił że uwalił wszystkich oprócz 1 osoby na podstawie pracy domowej z ćwiczeń. Poprawa we wrześniu. Nie robi egzaminu (nawet nie wyznaczył terminu) i nara. Teraz użeraj się z typem, że ma zrobić egzamin tylko dla ciebie bo co mnie obchodzą ludzie którzy uwalili ćwiczenia, które ja mam zaliczone... Typ już na emeryturze powinien być, ale
  • Odpowiedz
@DrumBass: jak mnie #!$%@?ą tacy ohoho tylko nauki ścisłe wszystkie inne studia to gówno i pracy nie ma xD po każdych studiach jest praca w zawodzie tylko trzeba nie być debilem, który odbębnił to dla papieru, a kimś co wyniósł z tych studiów wiedzę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SmakoszKotow: No to coś bardzo dużo tych debili ostatnio widzę. Mam sporo znajomych ogarnięci itp. Starali się, poza studiami koła itp. A mimo to przebranżowienie się na coś innego bo ze znalezieniem roboty mega ciężko. Niestety generaloxujesz, niektórzy się starają mają osiągnięcia nawet jakieś, potem kończą studia bańka pęka i #!$%@? nie pracy po tych studiach jest, mimo że fajny angażujący i rozwijający człowieka kierunek wybrali.
  • Odpowiedz