Wpis z mikrobloga

@to_niezle: Mnie chyba bardziej rozwaliła informacja o tym, że uwielbia zupy. Taka z wykrzyknikiem ta informacja. Niewiarygodna sprawa.

Wege kuchnia... cóż... może jej przejdzie.

Ale najśmieszniejsze jest chyba to, że szuka partnera o wysokim poziomie wiedzy ogólnej, a pisze w stylu kogoś z co najwyżej przeciętną wiedzą.

A na koniec nie wiem – dziewica?! Przecież zwalić można sobie samemu. Dopiero do seksu przydaje się partnerka. I niektórzy w Alabamie mają stepujące
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: "szukam partnera do squasha", seems fair.
Few moments later: "lubie zupy"!
I teraz jak to należy czytać już tłumaczę: jedyne co umiem ugotować to zupę.
Dalej.
"Wspinaczki górskie, szczególnie zimą, rower!"
No skoro ma tyle zainteresowań, i nadal nikogo nie ma, to wręcz dziwne, czerwona lampka w tym miejscu powinna się zapalić. Może też lubić te wspinaczki i inne pierdoły, ale nie za swoje pieniądze i szuka beciaka do zfinansowania
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Ja to definiuję w prosty sposób: otwarty umysł (dopuszczanie możliwości istnienia życia pozaziemskiego to dla mnie podstawa), przeczytanych mnóstwo książek na różne tematy. Wiedza z Internetu ze specjalistycznych stron, a nie z pudelka i facebooka. Umiejętność weryfikowania źródeł wiedzy, bo na wypoku pojawiają się rzeczy godne #gruparatowaniapoziomu, ale i #fakenewsy.

W każdym razie nie spotkałem jeszcze różowej, która by mi dorównywała "wiedzą ogólną". Wystarczy poruszyć temat ITER, LHC,
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: te to nawet ja wymiękam przy takich tematach xD Ludzie z odrobiną inteligencji wiedzą że tak naprawdę nic nie wiedzą i jak dużo jeszcze musza poznać.
Ludzie głupsi (jak ta laska), piszą otwarcie że chcą inteligentnego mężczyzne, bo same są głupie. Koniec kropka.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: w bani nasrane. Widac ma jakis problem z facetami bo jw skupia sie na tym temacie za bardzo..
Do tego z paapajem fotki bo jest taka edgy xD
Po kilku poprawkach moglaby byc ciekawa partia fla kogos z niskimi standardami a tak tylko ustrzeli cwaniaka na ons albo kompletnego frajera
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: Ja definiowałem to w podobny sposób choć dla mnie otwarty umysł to po prostu nie zamykanie sie w swojej bance światopoglądowej i mozliwość kulturalnej rozmowy z osoba o przeciwstawnych poglądach.Z tym drugim w pełni sie z tobą zgadzam wiedze powinno sie czerpać z książek ewentualnie jakis tron z opracowaniami a nie grupami na fb o reptylianach ( ͡° ͜ʖ ͡°).


W każdym razie nie spotkałem jeszcze
  • Odpowiedz
@to_niezle: wedlug mnie akurat w tym przypadku to plus. Popieranie pisu jest oznaka przynaleznosci do nizin intelektualnych, braku swiatowej oglady i waskiego horyzontu. Sam bym nie podal swiadomie reki lasce ktora ich wspiera, nie mowiac juz o pojsciu na randke.
  • Odpowiedz