Wpis z mikrobloga

@Mr_kolek: Ja swoje z dzieciństwa w dwóch pudłach 30litrów sprzedałem bo mi się kurzyły i miejsce zabierały, po co mi lego jak mnie to nie bawiło odkąd skończyłem 9 lat a leżało potem kilkanaście w pudłach, sam gówniaków nie planuje a rodzinę mam taką że wolałem sprzedać niż oni mieli by to sprzedać jakbym dał ich dzieciom.
@Mr_kolek:
to pytaj dalej, jak nie olx to grupki na fb

wiesz, wg mnie najlepiej pytać u konkretnej osoby dlaczego tak a nie inaczej, niż kogoś zupełnie nie związanego z tematem

to tak, jakbym ciebie pytał co jutro mama zrobi mi na obiad ¯\_(ツ)_/¯
@Mr_kolek: ja na przykład uznałem, że mogę spożytkować pieniądze na fajniejsze hobby niż zbieranie kawałków plastiku. Nie lubie nowego Lego Technic dla debili, zostawiłem sobie zestawy z lat 90. i ze trzy nowsze, resztę opchnąłem - i tak leżały i się kurzyły. Chociaż zona oponowała, ze bedą dla synka, to wolę, by się bawił starymi :p
@Mr_kolek Kiedyś przy odbiorze osobistym zapytałem dlaczego facet wyprzedaje kolekcje. Otrzymałem odpowiedź, że miał duże kolekcje lego i komiksów, i żona kazała mu wybrać czego ma się pozbyć. No i stary tekst że zajmują dużo miejsca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mr_kolek:

Jestem AFOLEM i też wyprzedawałem część swojej kolekcji. Powód prosty: koszt alternatywny.
Miałem zwyczajnie niepotrzebne zestawy z którymi nie miałem co robić i/lub z serii które przestały mnie interesować, a także ogólnie więcej zestawów niż potrzebowałem. Nie miałem gdzie ich trzymać i po co trzymać złożone w pudełku.

Lego dosyć łatwo sprzedać, uzyskane pieniądze wydałem na nowe zestawy do kolekcji oraz na inne rzeczy.

Teraz mam kilkanaście zestawów, które mi
@Mr_kolek: wiesz co, powodów może być tysiąc - życie pisze różne scenariusze.
Ja bym obstawiał: choroba, brak miejsca, chęć kupienia sobie czegoś nowego dużego (mieszkanie, samochód), znudzenie kolekcją.
Każda się kiedyś nudzi i co z tym robić? Tak jak tutaj było pisane, lego można łatwo sprzedać.
@damw: to tak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgodnie z zasadą, że prawdziwa żona jest w stanie zapełnić całe