Wpis z mikrobloga

Moze brzmiec jak odkleja, ale ostatnim razem jak zajaralem to mialem cos w rodzaju badtripa kwasowego, gdzie stojac przed lustrem balem sie tej osoby w odbiciu. Jakbym stal naprzeciwko diabla czy innego demona odczuwalem strach. Zaczalem tez robic jakies niekontrolowane ruchy, a wczoraj w nocy #!$%@? sobie mocnego ciosa w nos, nie ze jakos przez przypadek bo wyszlo tak, jakbyum specjalnie sobie #!$%@?. Byly tripy na kwasie gdzie mialem wrazenie, ze jestem opetany i podpisuje pakt z diablem. Nie wiem czy dobrze mysle, ale mam chec #!$%@? kwasa i pogadac z "nim" przed lustrem. Mial ktos podobne odkleje/paranoje?
#narkotykizawszespoko #lsd
  • 27
  • Odpowiedz
@akapasappls: każdy jest wszechświatem
Każdy jest ying yang
Jest bogiem i diabłem, alfą i omegą.
Nawet w psychologii masz pojęcie cienia.
Jest takie coś jak maski a raczej wiele ego.
To wszystko jest w tobie i w każdym z nas.
Wszystko jest wszystkim
  • Odpowiedz
@akapasappls: Wprowadzasz sam siebie w psychozę. Psychodeliki maja na celu #!$%@? ego, połączyć się z całym światem i miłością. Patrząc w lustro szukając zmian i myślami kierując w stronę innych Bytów, twoj mózg sam w sobie będzie generował sytuacje które stymulujesz. To jest jak z sila@przyciagania, nic cię nie spotkać o czym nie myślisz, spotka Cię to w co wierzysz i czego pragniesz.
  • Odpowiedz
@nameout: Bardzo mozliwe, ze tak jest. Teraz jak medytuje to cholernie sie boje, ze jak otworze oczy to zobacze jakiegos demona, jak czuje powiew chlodu to mysle ze to jakies niechciane istoty, juz nie wspominajac o upadajacych rzeczach w kuchni
  • Odpowiedz
@akapasappls: Co do Bytów jest jedna prosta zasada. Nic bez zaproszenia nie przyjdzie i bez zgody nie wejdzie. Mys ogólnie żeby odgonić „zle energię” itp w takich momentach
  • Odpowiedz