Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD przecież zawsze można ustawą wyznaczyć pensje lekarzy która jest skandalicznie niska, wprowadzić limity na świadczenia, nisko wyceniać świadczenia przez co szpital się zadłuża, ale spoko należy do samorządu to samorząd sobie będzie rolować ten dług w nieskończoność aż nie padnie na pysk.
  • Odpowiedz
@alteron: Ale tu chodzi o ameryke xD nie rób takie chochoła z tego posta, bo systemu zdrowotnego w Ameryce nie można bronić.
NO ALE JEST PRYWATNY I MOGĄ SOBIE WYBRAC USŁUGE JAKA CHCA - nie xD nie mogą XD
  • Odpowiedz
@alteron: Dobra, ale twój komentarz ma niewiele wspólnego z stanem w ameryce i bardziej pije do europy. Ja się jak najbardziej zgadzam, że stan w ameryce jest patologiczny, a interwencja państwowa jest tam dookoła problemu (a więc zła) a nie bezpośrednio w problem jak to robi europa
  • Odpowiedz
https://photius.com/rankings/healthranks.html


@SirSherwood: wow, wykres sprzed 21 lat xDD Nieno, daj cos z lat 70 xDD I jeszcze śmiesz cos pisac o rzeczywistosci xDDDDDDDDDD

Approximately 70–80% of Singaporeans obtain their medical care within the public health system


Ja wiem ze mozesz miec klopot w czytaniu ze zrozumieniem, ale fakt ze 70% ludzi w singapurze korzysta z publicznej opieki zdrowotnej nie oznaca ze ludzie nie korzystaja z prywatnej xD
Ty nie masz najmniejszego
  • Odpowiedz
Ja wiem ze mozesz miec klopot w czytaniu ze zrozumieniem, ale fakt ze 70% ludzi w singapurze korzysta z publicznej opieki zdrowotnej nie oznaca ze ludzie nie korzystaja z prywatnej xD


@aleksander-sailor: O to w Europie tak nie robia?

Ty nie masz najmniejszego pojecia jak wyglada model opieki zdrowotnej w singapurze, po prostu wygooglowales sobie cos bezmyslnie xD


Ty chyba nie masz za to jak wygląda w Europie XD

Moge cie
  • Odpowiedz
Ale są dofinansowane czy nie? Czyli są publiczne


@SirSherwood: Jesteś za mało inteligentny żeby zrozumieć system bonów.
Nie pomogę.
Naprawdę, jakbym miał każdemu wykopkowi tlumaczyć podstawowe pojęcia to bym tutaj musiał spędzać cały dzien.
Żyj sobie dalej w swoim świecie i najlepiej zajmij się czymś na swoim poziomie intelektualnym czyli nie wiem, pracą na kasie w dyskoncie, ale nie dyskusjami na tematy polityczno spoleczne.
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: widac jak bardzo walczysz retoryką nie argumentami. Wiecej tego "XDDDDDDDDDDDDDDDD" trzeba bylo dac, zeby pokazac jasno ze nie traktujesz swojego rozmówcy powaznie. Wydawało mi sie, ze przed wyśmianiem kogos warto byloby sprawdzić czy mam chociaż solidne argumenty, sprawdźmy. Według Health care index na rok 2021 Singapur znajduje sie na 27 miejscu (źródło poniżej). Bardzo mądrze wyśmiać kogoś za wykres na którym Singapur jest na 6 miejscu sprzed 21 lat i
  • Odpowiedz
widac jak bardzo walczysz retoryką nie argumentami. Wiecej tego "XDDDDDDDDDDDDDDDD" trzeba bylo dac,


@14Sowa: przestalem czytac ten twój wywod, zaczelo sie od tego ze moj rozmowca zaspamował iks de, pozdrawiam
  • Odpowiedz
Jesteś za mało inteligentny żeby zrozumieć system bonów.


@aleksander-sailor: BONY ROSNA NA DRZEWACH CZY JAK.

Żyj sobie dalej w swoim świecie i najlepiej zajmij się czymś na swoim poziomie intelektualnym czyli nie wiem, pracą na kasie w dyskoncie, ale nie dyskusjami na tematy polityczno spoleczne.


Powiedział jaśnie oświecony pan który wpada jak pijany do dyskusji o stanie opieki zdrowotnej USA, nic nie rozwija, sra na stół i mówi, HEHE DANIA I
  • Odpowiedz