Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie z tatą sprawić po Apple Watchu. Istotna kwestia - czy feature z pomiarem glukozy we krwi jest potwierdzony dla AW7? Tata jest cukrzykiem i zastanawiamy się czy warto w takim razie byłoby poczekać, o ile nie będzie kosztować sporo, tj. okolice 3k, to już można liczyć jako "sporo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakładając, że zdecydowalibyśmy się już teraz, to którego byście wybrali dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała AW? Myślicie, że AW SE Nike 44mm GPS + Cellular byłby spoko? Nike, ponieważ ja biegam, a tata jeździ na rowerze, a poza tym i tak interesowałby nas wyłącznie model z aluminiowym paskiem. Wydaje mi się, że Always On Display jest zbędne i źle wygląda przy AW6. Cellular spoko, bo nie musiałbym brać ze sobą telefonu do biegania.

#applewatch #apple
  • 6
@ZiobroTyPrzestan: jak będzie z glukometrem to nawet jak będzie po 5k to będzie takimpopyt ze będzie się czekało miesiącami. Byłaby to rewolucja, każdy by zapłacił za to żeby przestać się codziennie nakłuwać. Ale na 100%nie będzie tego w series 7
@Kantar: no i są jeszcze bardzo fajne tarcze, o których zapomniałeś powiedzieć. A pasek jest idealny na lato, bo przez dziurkowaną powierzchnię, nadgarstek mniej się poci. Cena ta sama, dlatego warto kupić Nike