Wpis z mikrobloga

Z tymi lodami ekipy to się to chyba nigdy nie skończy, uznałem że pójdę sobie coś kupić do picia, wchodzę do sklepu a przy lodach jakiś 10 latek rozgląda się jakby ktoś miał go zaraz okraść, zabić, patrzę z daleka na niego a chłop wyciąga wszystkie lody ekipy jakie były dostępne stojąc ze specjalną siatką na mrożone produkty, wziął ich z 15 bo tyle się doliczyłem stojąc za nim przy kasie, zapłacił 40 zł... Ja nie rozumiem tego świata, ja pamiętam czasy pokemonów, nie powiem jarały tazosy i ich liczba ale nie wiem jakoś inaczej patrze na dzieci kiedy pokemony rządził (1997-2003 rok), były takie jakieś bardziej skromne,nie było takiej pazerności jaka jest w dzisiejszych dzieciach... Ja rozumiem kasa młodego i ma prawo wydać na co chce ale zamiast kupić lody za 20 zł a 20 złotych zostawić na przyszłość to wszystko wywalił na bezsensowne lody... Nie kumam tego świata albo ja byłem inaczej wychowany!

#friz #ekipa #polskiyoutube #youtube #internet #rozrywka #finanse
  • 8
Z tymi lodami ekipy to się to chyba nigdy nie skończy, uznałem że pójdę sobie coś kupić do picia, wchodzę do sklepu a przy lodach jakiś 10 latek rozgląda się jakby ktoś miał go zaraz okraść, zabić, patrzę z daleka na niego a chłop wyciąga wszystkie lody ekipy jakie były dostępne stojąc ze specjalną siatką na mrożone produkty, wziął ich z 15 bo tyle się doliczyłem stojąc za nim przy kasie, zapłacił
@wakxam: no jakby nie patrzeć to nadal jest limitowany produkt. Weź sobie idź do randomowego sklepu i kup lody ekipy. Nie ma. Przejdź przez 10 takich sklepów i pewnie to samo. Więc w końcu jak trafisz na nie w 11-stym, a sam masz 11lat, to dostajesz #!$%@? i kupujesz ich 15, żeby rozdać znajomym albo zrobić zdjęcie na IG. Jak lody ekipy będą dostępne codziennie w każdej żabce i lidlu, to
@tanczjakcizagramkolego: #!$%@? u mnie to te lody nawet nie schodzą, a w sklepie ludzi pełno cały czas XD Kiedy bym nie podszedł do lodówy tak lody ekipy #!$%@? leżą :> może dlatego że szefu ogarnął eleganckie lody z maszyny i każdy ma #!$%@? na to zamrożone truskawkowe gówno xd