Wpis z mikrobloga

@DJtomex: To co one mówią nie ma sensu. Jakby było tak jak one mówią, że wystarczy żeby chłopak nie był niższy od dziewczyny i to że chłopakowi zależy na tym żeby dziewczyna była niska, to wtedy nie kobiety miałyby w opisach że szukają kolesia 180+cm tylko faceci mieliby, że szukają dziewczyny max np. 170cm.

Ciekawy jest też aspekt społeczny. Nigdy nie słyszałem, żeby koleś śmiał się z innego kolesia (poza jakimiś
@Freak_001: obczaj sobie jaką twarz dali Parkerowi w grze Marvel Spider-man remastered na ps5 w porównaniu do zwykłej wersji z ps4. Dostał znacznie lepszą twarz, manletem w tej grze też nie jest, spokojnie lekko powyzej 180 bedzie. W tamtej grze miał gorsza gębe, ktora i tak nie była zla a w tej nowej to juz morda modela. Co do Hollanda, morda bardzo dobra tylko manlet, więc jakiś minus posiada ale Gerfield
@Freak_001: dobra z morda modela może pojechałem ale jest lepsza, bardziej delikatna, oczy łowcy, lepszy nos itd. Taki gosć miałby spore powodzenie a zwaszcza u Julek które chcą wlasnie takich chłopięcych gości. Bo to jest głos własnie tego nowego kolesia, wydaje mi sie żę chciali go upodobnić do Hollanda a w tej grze pajączek ma już okolo 25 lat wieć to nie taki dzieciak
@Freak_001: no tak kwestia subiektywna, lecz niestety obrazek tak tego nie odda bo duzo zależy od ujęcia( tutaj ten z ps4 wygląda korzystniej bo ma zmrużone oczy i wydaja sie jakby były haunter a naprawde ma preye a ten nowy zrobił mine jak cipek hehe). Grając widać to najlepiej