Wpis z mikrobloga

Jak to wygląda z adresem zamieszkania potrzebnym przy zgłaszaniu wykroczenia do SM? Może ten ktoś go jakoś uzyskać? I czy jest on do czegokolwiek im potrzebny, będą pisać albo coś?
Notorycznie ludzie parkują u mnie pod blokiem na chodniku mimo miejsc parkingowych przy ulicy przez co noe da się przejść z wózkiem dziecięcym. Tylko jak mam trafić na wariata który zacznie mnie nachodzić bo weźmie adres z protokołu SM to nie wiem czy to wysyłać.
#uprzejmiedonosze #strazmiejska #policja #wykroczeniadrogowe #pytanie #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CytrynowySorbet: masz tam opcje żeby nie zamieszczali w protokole twoich danych osobowych. Teoretycznie musisz podać poprawne dane, pewnie gdyby sąd Cię wzywał na świadka, ale kto to sprawdzi? Ja po 30 zgłoszeniach nie miałem żadnej takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@CytrynowySorbet są wykroczenia które wymagają podania swoich danych osobowych i są takie, które tego nie wymagają..
Akurat w przypadku nieprawidlowego parkowania takie dane nie są wymagane, bo strażnik który przyjdzie na miejsce sam zauważy znak I samochód który przy nim stoi, więc twoja osoba jako świadek nie będzie potrzebna.
  • Odpowiedz