Wpis z mikrobloga

Mam podejrzenie, że sąsiedzi specjalnie wystawili kota za drzwi. Poza tym dziwnie to wygląda, jakby był maltretowany. Koty mogą tak dziwnie linieć? Generalnie szemrane towarzystwo za drzwiami, jakiś czas temu kurator 2x się o nich wypytywał, tylko zgubiłem do niego numer. Co byście zrobili?
w.....n - Mam podejrzenie, że sąsiedzi specjalnie wystawili kota za drzwi. Poza tym d...

źródło: comment_1624213743nljiPeqfu7F4v7jagsb42B.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: zmienić branżę, bo jak masz fundację, która z założenia ma się zajmować interwencją, a tego nie robi to coś jest nie tak. Szczególnie, że mają mnóstwo zbiórek itp. Po prostu zaczynam jednak myśleć, że te wszystkie fundacje to faktycznie jeden wielki scam.
  • Odpowiedz
@Kressska:

W wolnych chwilach od pracy i codziennych zajęć poświęcamy swój czas na ratowanie zwierząt bezdomnych, których życie jest zagrożone


Plujesz na ludzi którzy w WOLNYM czasie decydują się przeprowadzać często gęsto trudne psychicznie interwencje pomocy zwierzakom. Jestem pewien że zbiórki nie pokrywają nawet 1% prywatnych wydatków takich ludzi tylko idzie na karmy, leczenie, dojazd. Nie widzę nigdzie na stronie animalsów że obiecują 24/24/7 stróża pod telefonem.
  • Odpowiedz