Wpis z mikrobloga

Czy wy też mimo remisu z Hiszpanią, do meczu ze Szwecja podchodzicie z chłodną głową? Wygrana jest jak najbardziej w zasięgu ręki lecz w głowie mam takie wybryki Krychowiaka który nie potrafi wytrzymać ciśnienia w meczu o stawkę, a jestem na to podwójnie wyczulony jako kibic Lechii mając przed oczami peszke który w meczu o mistrzostwo polski łapie czerwo z Legią (2017) która na spokojnie dogrywa sobie mecz, zostaje mistrzem polski a my z #!$%@? w dupie i tytułem frajera roku. I w takich meczach #!$%@? najbadziej to, że one są do wygrania. Krychowiak wypaczył wynik meczu i mocno się tego będę trzymał. Do ostaniej minuty ze Słowacją utrzymywaliśmy się przy piłce, atakowaliśmy, napieraliśmy. Mecz z Hiszpanami więcej szczęścia niż rozumu po obu stronach. U nas #!$%@? seta Lewego, Hiszpania koncert #!$%@? ze strony Moraty i Gerarda Moreno. No mniejsza, wychodzi po jeden w golach i po jeden w sytuacjach w których Polacy jak i Hiszpanie oglądający ten mecz wykonali ten sam gest... złapania się za głowę. Wczorajszy mecz nie był perełka z naszej strony ale pokazaliśmy charakter i to, że potrafimy złożyć ładną składną akcje którą kończymy bramką. Krótko mówiąc jak zabraknie genu dzbana którzy posiadają panowie ze zdjęcia poniżej, nasze zwycięstwo ze Szwecją jest możliwe. #mecz #euro2020 #polska
Pobierz
źródło: comment_1624186915jCzJSPfXb9eckUpgObKAdV.jpg
  • 1