Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomilipin: nie odprowadza nigdzie ciepłego, bo chłodzi powietrze przez odparowywanie wody, jednocześnie zwiększając wilgotność, co też jest niefajne xD
  • Odpowiedz
To już lepiej sobie porządny wiatrak kupić albo klimatyzator ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Luccek: Lepiej. Mam też duży podłogowy wiatrak ale robi hałas i nie jest mi aż tak gorąco żebym nim nawalała, zresztą nie chce robić huraganu przy biurku ;)
Najlepiej kupić porządną klimę za min. 2k, też tak myślę. Ja takiej aż nie potrzebuję ale jak ktoś się boryka z upałem w swoim domu
  • Odpowiedz
  • 0
@Another_One
@Urtah
@golon93
@Pally
To jest klimator wodny (czasem nazywany klimatyzerem), gorące powietrze obniża swoją temperaturę przy przejściu przez wilgotną matę. Działają całkiem fajnie w suchym klimacie więc jak mieszkacie np w Meksyku to polecam. Temperatury nie obniży i będzie podnosił wilgotność. Lepiej dobry wiatrak mieć.

https://ranking-oczyszczaczy.pl/poradnik-czystego-powietrza/klimatyzer-ewaporacyjny-kiedy-warto/
  • Odpowiedz
@emesc: @Woody_90: Teraz jest u nas Meksyk, 30 stopni w cieniu, wilgoć w za suchych powietrzu też jest potrzebna bo za niska podrażnia śluzówki i wysusza całego człowieka.
Z tego powodu ludzie kupują na lato czy sezon grzewczy w dobrze ocieplonych domach - nawilżacze.

Sprzęt kosztuje parę złotych wiec nie demonizowałabym go aż tak, ma chłodzić i chłodzi, u mnie cały czas jest włączony i jak już pisałam,
  • Odpowiedz