Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K_Feras_P: hans jest najwiekszym klockiem w rogue, caly czas lapany z dupy. Do tego mma do niego podobne uczucia co widze adc z silvera ktory "#!$%@?" gre tylko dlatego ze gra adc ktory magicznie po kilku itemkach ora
@CalkaFouriera: @Zakakaikane: chyba was #!$%@?ło, Trymbi robił co mógł, to był najlepszy i najbardziej użyteczni Blitz, którego widziałem od lat pewnie. Tyle grabów co on złapał to ja nie pamiętam w ostatnich kilkunastu grach łącznie, które widzialem, żeby razem gracze trafili. Deski z dupy przy jakiejś wizji bo był tam, gdzie nie powinien być to może ze dwie zaliczył, cała reszta to był engage najczęściej jak go Hans rzucał, który
@TenebrosuS: Ciekawe kto calluje picki Larssena. Moim zdaniem większym problemem jest awersja RGE do splitowania mapy na korzyść topa. RGE grał w poprzednim sezonie pod botlane i nie wygląda, że to się zmieni. Obecnie meta jest pod sololanerów i RGE nie ma żadnego priority w drafcie, żeby zapewnić dobry matchup dla Odo. Mają też dziwne priority na topie w postaci Nocturna lub Kennena przy odpuszczaniu Gwen i Viego.
@TenebrosuS: Aż bym odpalił VODa i Ci wypunktował jego tragiczne pozycjonowanie i decyzje w tym meczu ale szkoda mi czasu na to. Hans go nie rzucał tylko bardzo często ratował, inaczej miałby spokojnie powyżej 10 wyjebek. Pomijam sam w sobie wątpliwy i bezużyteczny pick Blitza ale zagrał na nim bardzo słabo poza early którego Rouge nie wykorzystało.

Słoniem w pokoju Larssen? Stwierdzasz mały champ pool po 5 grach ( ͡º
Słoniem w pokoju Larssen? Stwierdzasz mały champ pool po 5 grach ( ͡º ͜ʖ͡º)?


@Zakakaikane: nie, po 4 sezonach. Może nawet nie tyle champion pool, bo Larssen w przeszłości grywał wieloma postaciami, co jak się czepią 3-4 postaci to nimi potem grają na midzie cały sezon, albo aż którąś znerfią. Zero zaskoczeń z łatwym do przewidzenia draft priority. Zbanujesz na midzie A, to wezmą B, zbanujesz
@TenebrosuS: Pojęcia nie mam co może przyczyną takiego pick priority na topie. Jeżeli Odo nie potrafi grać Gwen/Viego/Akali to jest źle bo to istotne postacie w obecnej mecie.
Zresztą nie miałbym problemu z tym gdyby grali innymi pickami pod topa. Na RGE nie trzeba się przygotowywać bo wiesz, że będą starali się pickować prio bot/mid i weakside topa.