Wpis z mikrobloga

Jako że mnie ludzie nawiedzają na pw z pytaniem czy warto iść na wat to nie warto #!$%@? było XD
Chyba że macie zryty beret bo idk stary trep was #!$%@?ł krzesłem jak wracał z poligonu(żyłem w miejscu gdzie 99% dorosłych to trepy i słyszałem gorsze opowieści nawet) czy w inny sposób wasz mózg nakazuję wam zostanie elytarnym oficerem czy coś(mi tam lekko mózg wyprali ale po pół roku tam stwierdziłem że #!$%@?, wuja po wacie mówił że będzie tylko nauka ale tam jej najmniej było ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Albo jak myślicie że ofidzer zarabia dużo to poczytajcie o zarobkach ludzi po polibudach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A i ogólnie wojsgo polsgie to oaza korupcji i nepotyzmu (patrz wojsko za sanacji) więc jak nie chcecie skończyć w katyniuv2 czy gdziekolwiek indziej gdzie skończy wojsko polskie po #!$%@? kolejnej wojny to tam nie idźcie XD
#wat #wojsko #wojskopolskie #studia #studbaza
  • 10
@BillyGugu: wiem że nikt z dwudziestu kilka osób z mojej klasy w podstawówce nie poszedł do wojska, mało tego, że wszystkich moich znajomych że szkoły t ylko 2 osoby do wojska poszli, więc to o czymś mocno świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie też ludzie pytają,Weekendowa Agencja Towarzyska to połączenie meliny i burdelu z sosem z idiotów przez których idziesz ze złamaniem otwartym taksówką