Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, chciałbym zrobić sobie dobrze kupnem auta, nowego lub niewiele używanego (max. 2, może 3 lata jak będzie w super stanie).
Do tej pory jeździłem japończykami, ale kusi mnie, żeby coś zmienić. Jednocześnie nie chciałbym wj3bać się w nieustające problemy z serwisem. Z czym macie dobre doświadczenia?
Sam patrzę czule za Mercedesem klasy E diesel lub Volvo S60/V60 benzyna. Bardzo podoba mi się nowy Peugeot 508, ale w środku jest "obszernie" jak w Golfie więc odpada. Super prowadzi się BMW, ale nie wiem jak z serwisem (plus infotainment wygląda jak u Japończyków, czyli trochę z minionej epoki). Podoba mi się też Artheon, ale trochę martwię się jakością VW i w ogóle ta marka kojarzy mi się z wąsatymi Januszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co wybrać? Heeeeeelp!
Budżet to albo do 150k gotówką, albo leasing z ratą powiedzmy do 2k netto.
#motoryzacja #samochody #volvo #bmw #volkswagen #mercedes #peugeot

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cd96bac75928000a729b7b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@Lethal_Jelly: o to, że decybele niczego nie mówią :) Chodzi o rodzaj dźwięku i jego źródło. W Superb jakoś szumi od nadkoli, słychać opony i mam wrażenie też, że silnik. W porównaniu do Mondeo czy Passata to w Superbie było sporo głośniej jak jeździłem niedawno na jazdach próbnych, przejrzyj sobie moje posty.
  • Odpowiedz