Wpis z mikrobloga

@HuierP10: a na cito chociaż dostałeś to skierowanie czy takie normalne? bo jak takie normalne to jest całkiem spora szansa że zanim nastanie dzień w którym będzie się miała odbyć twoja wizyta to albo dolegliwości same ci znikną albo już nie będziesz żył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HuierP10: może i znalazłam ale czekałam 2 lata żeby mi powiedzieli że za młoda jestem żeby coś zrobić z moimi kończynami (objaw Raynauda) i żebym piła więcej wina XDDDD

@gfgfgfa: a co ci chirurg miał zrobić? Było od razu iść do reumatologa to byś miała lepszą diagnostykę, ale teoretycznie objaw raynaud można mieć i tyle, bez żadnych chorób i nie ma na to leczenia, ot taka uroda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alteron: chirurg naczyniowy. Czytaj dobrze zanim się przyczepisz. Tam dostałam skierowanie to tam poszłam. Żylaka mam, problemy z krążeniem, sinienie, drętwienie.
Wiem, że taka może być uroda tylko, że o urodzie można zacząć mówić jeśli badania nic nie wykazują, a ja nie miałam żadnego, chociaż im starsza jestem tym bardziej mi moja przypadłość dokucza. Tak samo było jak wyszły mi bardzo duże d-dimery - nooo pani to za młoda jest więc