Wpis z mikrobloga

Mirki, dziś realizuje swój plan wobec Wykopowiczów do którego zbierałem osoby przez kilka lat. O co chodzi?
Raz na jakiś czas jakiś wykopek przyzna się, że zajmuje się czymś co odróżnia go od reszty. Ja przez lata zapisywałem sobie nicki takich osób wraz z notatką i dziś je Wam przedstawie. Na pewno będzie zabawnie.

Doborowe towarzystwo! Ciekawe kogo już z oznaczonych nie ma z nami. Panowie i Panie - dyskutujcie!

#doborowetowarzystwo

@BOMBA_ATOMOWA - były komandos
@anonimowy_programista - bogacz, zbiera na Tesle jakimiś akcjami na giełdzie których żaden inny wykopek i tak nie rozumie
@DonMirabello - pracował z bronią przez 6 lat
@Shishu - jest konduktorem
@SzarlatanWcielony - zarabia miesięcznie w swojej firmie od 50 do 80 tysięcy PLN
@ACAB666 - "Mam duzo czasu i sporo pieniedzy" (sytuacja z Pawłem Boskym)
@Sh1eldeR - ma coś wspólnego z helikopterami, zna się na ich temat
@jack_lemmon - Zaraził się koronawirusem w czasach epidemii
@Korba112 - lekarz lub kierowca karetki
@pr0skater00 - wozi się Porsche i robi przeglądy za 42 tysiące złotych, bogacz #!$%@?
@anamorfoza - kobieta, która pracuje świetnie w Blenderze
@MrFafik - kierowca jakiegoś autobusu
@Dilek - rysuje w Photoshopie piękne obrazki
@KoriManiaczka - studentka weterynarii
@Piciuuuu - prawnik
@Majeranek - tworzy piękne rendery w grafice trójwymiarowej
@polancky - ratownik medyczny, kierowca karetki
@enemydown - robi efekty specjalne do światowych filmów
@darkroman - strażak
@Wyrzutnia_rakiet_balistycznych - gość wymiata w programie 3D
@KrisM89 - animator 3D
@DoubleD - animatorka (animacje "bajek" jak z telewizji, rysuje. Academy of Art University in San Francisco)
@fifek90 - jest architektem
@michalw1987 - jest policjantem i ma broń
@milo1000 - lata na czymś

#heheszki #glupiewykopowezabawy
Bunch - Mirki, dziś realizuje swój plan wobec Wykopowiczów do którego zbierałem osoby...

źródło: comment_1623990202CDOf0lyF1sbYhmPl5ftffK.jpg

Pobierz
  • 18
pracował z bronią przez 6 lat


@Bunch: Przy samej broni może 1.5 roku . I raczej nigdy jej nie używałem stricte służbowo na terenie europy. Obecnie nawet nie mam pozwolenia. To tak w gwoli sprostowania. Jest kilka dziedzin za które chcialbym sie znaleźć na tej liscie ale w życiu bym nie wpadł że za to zostane zapamietany.