Wpis z mikrobloga

co wy macie z czarnymi nerkami


@cherrz: gusta są różnie, zwyczajnie auto wygląda nowocześniej (+ dobre koło + led w ringach zamiast halogenu pic rel) bo nowsze m-pakietowe modele nie mają już tych chromowanych wstawek

Mój N53B30 wciąga ok 300 ml/1000

oj lubi zjeść, tak dolewam litr na 3-4k km


@koronawirus: @Jin: ło pany, w N54 dolałem 300 po 5kkm ale to tak raczej dla świętego spokoju bo ubyło
Atreyu - > co wy macie z czarnymi nerkami

@cherrz: gusta są różnie, zwyczajnie aut...

źródło: comment_1624029660AUxAfEiDj0dJt6BL3Q1bZf.jpg

Pobierz
@Atreyu: Najśmieszniejsze jest to, że w tych silnikach ASO deklaruje, że normalnym zużyciem oleju jest do 1l/1000 km XDD A co do czarnej nerki to będzie to mój następny mod, bo też mi sie bardziej podoba, póki co lotkę od performance na tył doklejałem
@koronawirus: a w nowych zalecają interwały olejowe co 30k km ()

Nerki jakby co wymienia się w 5 minut, odkręcasz cztery śruby trzymające zderzak na górze, odginasz, długim płaskim śrubokrętem otwierasz zatrzaski starego grilla, wkładasz nowy, zakręcasz. Dosłownie chwila roboty
@Atreyu:

Dlatego przy najbliższym serwisie powiem mechaniorom, żeby zdjęli pokrywę zaworów i zobaczyli co jest grane bo pewnie uszczelniacze zaworowe dokonały żywota i odmę przy okazji bo to podobno pospolity problem tych motorów.
A Ty mnie wuja chyba masz na czarnej, bo kiedyś chciałem Ci napisać gdzie jest dziurka na klucz w bagażniku i się nie dało.