Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
346 632 + 64 = 346 696

I ja trafiłem złotą godzinę tym razem :)

Pojechane po kwadraty, z 15km miałem strasznych ujebów, a potem asfalty takie, że też bym je #!$%@? mógł nazwać, i nie miały by prawa te asfalty się o to obrażać!

Chyba pierwszy raz pokonała mnie trasa. Komoot dobrze twierdził że "forbidden for ride" i się nie mylił. 20-centymetrowej szerokości ścieżka w lesie nagle zniknęła, tzn. pewnie była ale zarośnięta pokrzywami po pas. Objechałem ten odcinek jakimiś lepszymi szutrami, na szczęście wszystkie zaplanowane kwadraty się załapały.

----------------
#kwadraty

Co do kwadratów, zaliczyłem pola i lasy wokół wioski Tryszczyn, po drodze z Bydgoszczy do Koronowa. Załatałem jakieś przypadkowe dziury, ale z dala od niebieskiego square'a. W sumie mógłbym tam tych kwadratów więcej uciułać, ale dawkuje sobie stężenie #!$%@? żeby nie przekroczyć dawki śmiertelnej. Dwa - nie chcę za szybko zrobić za dużo ;) bo potem będę musiał jeździć +100km żeby coś złowić :D

Max square: 12x12
Max cluster: 339
Total tiles: 1331 (+5)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 346 632 + 64 = 346 696

I ja trafiłem złotą godzinę tym razem :)

Poje...

źródło: comment_1623958050fSYCKOaZUHagl41FofFxAX.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@nastycanasta: ścieżka za ostatnimi tymi takimi domkami działkowymi w lewo mi się skończyła :) (w prawo jest zejście nad Brdę, ale nie poszedłem).

Za to równoległa ścieżka szutrem pomiędzy sadami była super :) Jeszcze wcześniej zabijał mnie piach pomiędzy Opławcem a krajówką (ul. Biwakowa), do tego pomyliłem tam drogę i musiałem się kilometr cofnąć. Sponiewierały mnie dziś te piachy, bo jeszcze sobie zrobiłem przelot lasem Piaski - Rynkowo - wiosną było
  • Odpowiedz
@Patyczakk9:

#kwadraty

z opisu z belki tagu:

Zabawa polega na "zaliczaniu obszarów" przez które przebiegają twoje ślady GPS zebrane podczas wypraw/treningów zarejestrowanych za pomocą aplikacji Strava. Podstawowa zasada jest taka, że Kwadraty zbieramy siłą własnych mięśni. Rower, rower wodny, kajaki, bieganie, trekking, skitouring, biegówki etc. Bez użycia wspomagania e-bike, hulajnoga elektryczna etc.

Mapę świata podzieliliśmy siatką kwadratów (w rozmiarze około 1.52km na 1.52km).
Kwadrat oznacza się jako zaliczony jeżeli ślad twojej
  • Odpowiedz