Wpis z mikrobloga

Tak przygotowaną paprykę będę dusić w garnku z niewielką ilością wody, aż papryka nie zmięknie.
W składzie pęczak, grzyby leśne, kimchi, pieczony i rozszarpany kurczak oraz chili w paście.

Czy ktoś wie czy pastę #!$%@? po otwarciu trzeba trzymać w lodówce?

Reszta moich fantazji kulinarnych (σ ͜ʖσ) #arinkaofood

#gotujzwykopem #korea #jedzzwykopem
Pobierz
źródło: comment_16239396911iKtOJio33Ld1djIeFsHY4.jpg
  • 22
@tyqp: Jesteś zwyczajnie złośliwy a to co wkleiłeś nie zadziałało. Jakbym chciała szukać odpowiedzi to bym szukała w zagranicznym necie, a teraz zjeżdżaj ze swoimi mądrościami na tag #pytanie
co Ty robisz zawodowo, że masz tyle weny i czasu, by ciągle coś nowego wymyślać? ;d


@michael93pl: Nie zawodowo, 2 lata temu znalazłam sobie następne hobby - gotowanie, bardzo mnie jara. Rzeczywiście pochłania czas... nie będę ściemniać że zawalam np. inne rzeczy, mniej ćwiczę, mniej oglądam filmów, mniej sprzątam.
Za parę lat jak znam życie znajdę nowe hobby.
Gotowanie relaksuje i wciąga, najbardziej lubię takie właśnie pracochłonne, slow gotowanie (
@arinkao jasne, rozumiem kwestie hobby i szanuje, choć jestem na redukcji i czasami nie mogę patrzeć na niektóre rzeczy :D
Chodziło mi bardziej o to, w jaki sposób pracujesz, że pomimo pracy masz na to czas, chyba, że możesz nie chodzić nigdzie na 8 godzin to wtedy rozumiem ^^