Wpis z mikrobloga

@goferek: wybijałeś kiedyś szybę w aucie? torebkę też pewnie zatrzasnęła w środku, więc zapewne nie miała przy sobie nic twardszego niż klucze czy telefon. Żadna z tych rzeczy nie wystarczy do wybicia szyby
  • Odpowiedz
@goferek: zlot januszy, co się do wszystkiego #!$%@?ą, bo sami by wszystko zrobili najlepiej. Oczywiście jak dziecko zaczyna się widocznie przegrzewać trzeba działać na już, ale powiedzcie mi co jest złego w poproszeniu o to profesjonalistów skoro dojazd zajął im całe trzy minuty? Strażacy przyjeżdżający do wypadków pewnie nie jedna szybę wybili by kogoś uwolnić, mają czym uderzyć i przede wszystkim wiedzą jak to zrobić by nie zrobić komuś krzywdy. Lepiej
  • Odpowiedz
Nie widzisz nic nieracjonalnego w tym, że wolała wydzwaniać na służby i czekać na nie, zamiast szybko uwolnić gówniaka?


@goferek: Tragedia, zadzwoniła po służby na które to płaci podatki i które są od tego aby pomagać ludziom w potrzebie...
  • Odpowiedz
@goferek: w sumie skoro jej się nie śpieszyło na tyle żeby samej wybijać tylko zadzwoniła po straż to równie dobrze mogła zadzwonić na jakieś pogotowie ślusarskie i pewnie wyszłoby na to samo bez wybijania xD
  • Odpowiedz
@goferek: Kiedyś wybijałem szybę u siebie, to nie takie proste jak się wydaje, pierwsze pare razy uderzyłem za lekko a jak uderzyłem na tyle mocno żeby ja wybić to ręka przeszła mi razem z kluczem do kół przez szybę i się pociąłem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Widzimy w miarę nowe auto, w którym szyba stanowi jeden z elementów bezpieczeństwa. Nie da się ot jej wybić, nawet jak będziesz tłukł młotkiem, kamieniem, czym kolwiek pod ręką. Zapewne ktoś widział filmy z kamery policyjnej, kiedy po pościgu policjanci chcą wybić szybę. Nie jesy to takie łatwe i tylko odpowiednie walenie może spowodować poprawne wybicie szyby. Nawet jeśli to zrobisz, kawałki szkła moglyby zrobić krzywdę zarówno dziecku, jak i kobiecie. Straż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@patrick_baitman:

jakieś pogotowie ślusarskie

- Halo, pogotowie ślusarskie?
- tak a o co chodzi?
- trzeba mnie otworzyć drzwi we samochodzie
- dobrze, już jedziemy, będziem gdzieś koło środy w przyszłym tygodniu E O E O E O E O E O
  • Odpowiedz
@goferek: @PanBulibu: raz byłem świadkiem takiej sytuacji, w pobliżu akurat był policjant, wezwał straż i karetkę, w międzyczasie próbował wybić szybę, z przodu, po drugiej stronie niż dziecko i bardzo się z tym namęczył, udało się w momencie jak straż wiezdzala na parking. Dziecko wyjęli płaczące, więc chyba nic mu nie było, ale i tak karetka je przejęła.
  • Odpowiedz
Nie widzisz nic nieracjonalnego w tym, że wolała wydzwaniać na służby


@goferek: Od tego są służby żeby do nich dzwonić. Prawidłowa reakcja.

wystarczy mocniej puknąć np. ostrym kamieniem, których obok leży pełni?


Ale szanuję, bo widać twoje doświadczenie. Dużo szybek wybijałeś? Radyjka były robione? Dla kogo śmigałeś?
  • Odpowiedz
@goferek a wybijales kiedyś szybę kamieniem? Bo z mojego doświadczenia to dobrze jest mieć grube rękawice albo czymś owinąć dłoń i naprawdę trzeba mocno przywalić a nie mocniej puknąć . Polecam Ci kiedyś spróbować.
  • Odpowiedz