Wpis z mikrobloga

@89neo:
Ja mam rower za jakieś 10-12k zł. Chiński karbon i Shimano 105 hydrauliczne. Rower jest super, jak będę robił za rok a może dwa generalny remont to pewnie dorzucę do niego DI2.
Ale ja nie o tym, ostatni koleś się ze mnie śmiał że mam rower droższy od swojego samochodu. Mój samochód w tym roku nie przejechał 1k km a rower przejechał już prawie 7k km. Zresztą koleś sobie kupił
dobrze, że żona nie zna cen, zawsze mówię że była promo i faktycznie była ale swoje kosztowało ()


@89neo: Moja zna wszystkie. Ale też jeździ i po paru wpadkach zakupowych, gdzie ciąłem koszty za bardzo, stwierdziła, że już woli wydać więcej i mieć spokój ¯\_(ツ)_/¯

Bardzo dobry rower można już mieć za 6k zł


I dlatego razem z żoną rozpoczęliśmy projekt o nazwie: Odkładamy
@i-marszi: Zjazdowego roweru nie kupisz w tej cenie - tzn kupisz ale nie pojeździsz bo co chwile coś się będzie psuło. Natomiast za 6k normalny Kowalski kupi rower który będzie mu mega służył. Ale wyczynowe rowery to 20k i w gore. A te na prad 30-40k
Miałem na myśli że za 6-7k można mieć węglową rame i hydrauliczną 105.

Ale trzeba pokombinować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@i-marszi: Jasne, że można :) Nie przeczę.

Ale ja jestem leniwy, wygodny i nie chce mi się kombinować :p
Poza tym, różowy canyon skradł serce mojej żony i już innego nie chce :p

No i jeszcze dochodzi fakt, że będę się bał o karbon jak #!$%@? :D
że będę się bał o karbon jak #!$%@? :D


@Wycu91:
Nie ma potrzeby

Zjazdowego roweru nie kupisz w tej cenie


@smokingcat:
Miałem na myśli szosę, za 12-13k masz karbon koła i ramę i Ultegrę DI2. Tylko nie każdy się skusi na ramę z ali.
Ale widziałem pare filmików gdzie ludzie się łamali na tych ramach z Ali.


@smokingcat: Tak właściwie to rama renomowanego producenta też może się połamać ¯\_(ツ)_/¯
A na Ali są też sprzedawcy z rigczem. Trzeba się tylko wystrzegać ordynarnych #!$%@? Speca, czy innego Chinarello
A na szosach się nie znam.

Na Downhill raczej bym nie kupił karbonu z Ali


@smokingcat: Kurła, a ja dalej o szosach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem Ci, że przy tego rodzaju jeździe pewnie łatwiej o jakiegoś rodzaju uszkodzenia. Nawet mimo odpowiedniej konstrukcji. Także też wolałbym mieć zachodnią gwarancję na ramę niż chińczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)