Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 215
- Użyj argumentu "zgodności z naturą" dla udowodnienia tezy o złu homoseksualizmu
- Ktoś ci wyjaśnia że w naturze są liczne przypadki homoseksualizmu
- Wyśmiej tę osobę pisząc że jak coś jest "zgodne z naturą" to nie musi być stosowane przez człowieka
- Żeby jeszcze bardziej wyśmiać argument "zgodności z naturą" podaj przykład kanibalizmu
- Księża to stan umysłu

#bekazkatoli
Jabby - - Użyj argumentu "zgodności z naturą" dla udowodnienia tezy o złu homoseksual...

źródło: comment_1623912917jA81J34B5AAgymqN4hoW8g.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 143
@Jabby najgorsze jest to że nie rozumie swojego argumentu w kontekście dyskusji.

Prawica rozumie "zgodność z naturą" jako "zgodność z Biblią".

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@Jabby: ja #!$%@?ę, przecież ten ksiądz co mszę spożywa ciało swojego boga i pije jego krew, co jest rytualnym aktem kanibalizmu a przy tym twierdzi, że kanibalizm jest fe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Użyj argumentu "zgodności z naturą" dla udowodnienia tezy o złu homoseksualizmu

@Jabby: Ale na pewno gość mówił o zgodzie z naturą, czy może mówił o "prawie naturalnym"? Bo to dość duża różnica
  • Odpowiedz
Ale na pewno gość mówił o zgodzie z naturą, czy może mówił o "prawie naturalnym"? Bo to dość duża różnica


@Rzuku: to niech wyraża się precyzyjnie. Skoro mówi o "występowaniu w naturze" to chyba oczywiste, że mowa o empirycznie obserwowalnych zjawiskach a nie o idei prawa naturalnego. Poza tym, w tym układzie dyskusji obecność zjawiska jest be, ale gdyby dyskusja toczyła się z wegetarianinem to niemal na pewno padł by argument,
  • Odpowiedz
@Jabby: Z naturalnością u zwierzaków to argument jest z dupy. Zwierzęta odwalają mnóstwo popieprzonych rzeczy za które ludzie poszli by do pierdla. Nie możemy zmienić prawa bo zwierzaki tak robią i jest ok.
  • Odpowiedz
@Kosciany: Nikt tu nie mówi o zmienie prawa, "bo zwierzaki tak robią". Mowa jest o kretyńskich argumentach przygłupów, którzy idą do zakonu i używają bezsensownego argumentu "naturalności". Ta naturalność i prawo mają się nijak do siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barystoteles: Nie wiedziałem o czym mowa była w oryginale, dlatego dopytałem, bo często rozmowy wyglądają tak że jeden powie o prawie naturalnym, drugi nie zrozumie mówiąc ogólnie naturze i oboje stwierdzają, że ZAORANE bo oponent odwołał się do tego co dzieje się w przyrodzie
  • Odpowiedz