Wpis z mikrobloga

@adasko2901: pisałem to już kilka razy, że blokuje niewygodne dla niego fakty, a wyznawcy guru ze smalcu jeszcze klaskaja uszami jak p------i. Pojawił się kolejny vlog na podstawie tego samego artykułu i defakto jednego zdania naczelnika państwa, że Ruscy mają plan najazdu na Polskę. No k---a co za niespodzianka, że mogą mieć takie plany skoro jesteśmy zderzakiem NATO. Rosja to stan umysłu, ale za niepoważne państwo to jednak bym ich
  • Odpowiedz
@adasko2901: najgorsze jest to, że na podstawie wyświetleń i liczby subskrybentów nowego kanału można oszacować, że ma około 40k wiernych widzów, którzy uwierzą we wszystko co ten człowiek wymyśli. Mrok, nie? XD
  • Odpowiedz
@adasko2901: tylko właśnie Ci idioci uważają się za elite, która zna prawdę, a my jesteśmy bydłem co idzie na r--ź, szkoda strzepic ryja. Zresztą już były próbki jak szury biegały po szpitalach.
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Ja kolegę szura załatwiłem(jestem szczepiony).Mówię mu tak:

I tak będę wygranym,ponieważ jesli szczepionki są skuteczne i bezpieczne to Ty przegrywasz,natomiast jeśli mamy po nich umrzeć,to ja umrę,a Ty zostaniesz na ziemi kontrolowanej przez tych Twoich zniewolicieli(Iluminati?)i będziesz mieć przej*bane życie na tym padole i będziesz zamknięty w obozie.

Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka mówiłem,ale do niego i tak nie dotarło,bo dalej mi przesyła jakies filmiki itd.

Tak więc masz
  • Odpowiedz