Wpis z mikrobloga

@MajorParowa: ostry mrok to on ma w mózgu, wręcz zaćmienie. Jak on ma żonę to to święta kobieta, ciągle tylko filmy, waflowanie się z Jackowskim, zamiast pójść gdzieś na spacer czy do restauracji. Inna by już dawno prokuratora w dupę kopnęła.
  • Odpowiedz
@Javert_012824: Mnie zawsze #!$%@? to, że gość Każdy swój filmik ma minimum 40min, słownie czterdzieści minut #!$%@? o niczym, rozumiem #!$%@?ąć głupotę we wpisie na wykopie, bo chwilowo Ci się mózg odłączy od ręki i napiszesz coś w stylu że bydgoszcz to spoko miasto, ale przez ponad pół godziny #!$%@?ć o niczym?

To się do leczenia nadaje
  • Odpowiedz
@Javert_012824: ja #!$%@? xD Ogladalem czasami typeczka w 2014-2015, bo cos kojarze, ze gadal o teoriach spiskowych i lubilem czasem posluchac. Koles juz wtedy wstawial pare razy w tygodniu filmiki, ze wojna z Rosja to kwestia dni i juz sie wojska rozstawiaja na granicach xD #!$%@?, 6 lat i nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
@bezprzypau Nadal całkiem spoko słucha się teorii spiskowych, taki luźny zagłuszacz ciszy, ale reszta materiałów to merytoryczna tragedia, zwłaszcza szczucie wojną od kilku lat...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mnie zawsze #!$%@? to, że gość Każdy swój filmik ma minimum 40min, słownie czterdzieści minut #!$%@? o niczym, rozumiem #!$%@?ąć głupotę we wpisie na wykopie, bo chwilowo Ci się mózg odłączy od ręki i napiszesz coś w stylu że bydgoszcz to spoko miasto, ale przez ponad pół godziny #!$%@?ć o niczym?


To się do leczenia nadaje


@Victim: to się jeszcze w miarę dodaje. Pomyśl teraz o tych, którzy tego słuchają/oglądają. Raz
  • Odpowiedz