Wpis z mikrobloga

@joyko: Wiesz co ci powiem? Hot take - pokazywanie benisa na słowniku jest absolutnie nieszkodliwe, normalne, fajne, spoko i w ogóle nie ma nic przeciwko. Moim zdaniem co robią dorośli ludzie dobrowolnie między sobą jest ich sprawą, o ile nie ma przymusu i na wszystko jest zgoda, to bez względu na to jak bardzo jest to cringowe, według mnie robienie komuś przykrości z tego powodu jest bardzo słabe i nawet szkodliwe.
I właśnie dlatego ją mu tu próbujecie zrobić?


@joyko: Ja mu tam nic nie wypominam, z resztą nie wchodzę z nim specjalnie w interakcję. Muszę jednak ci przyznać rację, że homofobia wobec homofoba (przykładowo) to dalej zła forma atakowania czyjejś homofobii, no tu neuropkom słabo idzie.

Nie, nie wiem, ale dzisiaj się dowiedziałem, że jak się jest przeciwnikiem aborcji na żądanie to mozna sobie nudesów strzelać bo to zgrzyta xD wiesz,
2) dla prawej w sumie też, #!$%@? w to, nie jest to uznawane za "cos złego" xD


@joyko: No niestety tylko dlatego że Niju jest wokalnym prawakiem, bo gdyby nie był, to prawakom na pewno by to przeszkadzało ¯\_(ツ)_/¯ Z resztą warto odwrócić trochę rolę, gdyby Niju była kobietą to zaraz poleciały by się komentarze że jest dziwką i skandal. Nie #!$%@?, że mało który prawak zwraca na to uwagę -